banner2

TOGG ÇEKİLİŞ CANLI İZLE TRT / 29 Mart TOGG kura çekiliş sonuları kazananlar listesi 

Bugün (29 Mart Çarşamba) Togg çekilişi canlı olarak düzenlenecek. Yerli ve milli otomobilimiz Togg'un ön sipariş miktarı 177 bin 467'ye kadar çıktı. Bu yıl sürücüleri ile buluşacak 12 bin T10X modeli için ön sipariş sahiplerini belirleyecek çekilişi bugün yapılaca. Togg çekilişi canlı izlemek için haberimizde link mevcut. Ayrıca 29 Mart TOGG kura çekiliş sonuları kazananlar listesinide çekilişler tamamlandığı vakit haberimize eklenecektir. 

Gündem 29.03.2023, 11:43
Abone ol
TOGG ÇEKİLİŞ CANLI İZLE TRT / 29 Mart TOGG kura çekiliş sonuları kazananlar listesi 

Türkiye’nin adından sıkça söz ettirdiği yerli ve milli otomobil Togg bugün sahiplerini bulacak. 29 Mart Togg çekilişi canlı yayında hak sahipleri belli olacak. TOGG çekişini canlı izleme linki ve daha fazlasını haberimizde derledik.

TOGG ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

Türkiye’nin yeri otomobili Togg 29 Mart Çarşamba günü sahiplerini buluyor. Togg çekilişi bugün Togg’un resmi YouTube hesabı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Noter huzurunda gerçekleştirilecek çekilişlerin saat kaçta başlayacağı netlik kazanmadı. Resmi bir açıklama geldiğ vakit haberimize eklenecektri.

TOGG ÇEKİLİŞ CANLI İZLE TRT

Togg'un ön sipariş başvuru sayısı 177 bin 467'ye kadar çıktı. Binlerce kişi TOGG'un hak sahiplerini belirleyeceği canlı çekilişleri izlemek istiyor. Aşağıdaki linke tıklayarak TOGG çekilişini canlı olarak izleyebilirsiniz.

TOGG ÇEKİLİŞ CANLI İZLE TRT

TOGG ÇEKİLİŞ SONUÇLARI NASIL, NEREDEN ÖĞRENİLİR?

29 Mart Çarşamba (bugün) günü yapılacak olan çekilişi takip edemeyenler sonuç listesini Togg'un resmi sitesi üzerinden ulaşabileceği söyleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!