banner2

THY iptal edilen seferler nelerdir? Türk Hava Yolları hangi uçuşlar iptal edildi?

Olumsuz hava şartları sebebiyle okulların tatil edilmesinin ardından THY'de bazı uçuşlarını iptal etti. Peki, THY iptal edilen seferler nelerdir? Türk Hava Yolları hangi uçuşlar iptal edildi?

Gündem 09.03.2022, 13:46
Abone ol
THY iptal edilen seferler nelerdir? Türk Hava Yolları hangi uçuşlar iptal edildi?

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi'nin sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımın ardından "THY iptal edilen seferler nelerdir? Türk Hava Yolları hangi uçuşlar iptal edildi?" soruların yanıtları aranıyor. İşte detaylar...

THY İPTAL EDİLEN SEFERLER NELERDİR?

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter hesabında THY Destek hesabının paylaşımını alıntılayarak şu ifadelere yer verdi:

"İstanbul'da beklenen yoğun kar yağışından siz yolcularımızın en az etkilenmesi için seferlerimizde şimdiden düzenlemeler yapmaktayız."

Türk Hava Yolları’nın, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama şu şekilde:

" Değerli yolcularımız,

İstanbul’da yaşanması beklenen hava muhalefeti nedeniyle, 10 Mart 2022 tarihli İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarımızda iptaller yaşanmaktadır. Uçuşlarınız ile ilgili güncel bilgiye uçuş sorgulama ekranlarımız üzerinden; uçuş numaranızı veya parkurunuzu girerek ulaşabilir, iade, değişiklik veya açığa alma gibi haklarınızı yine aynı sayfadan öğrenebilirsiniz.

Seferi iptal olan yolcularımız uçuş saatine kadar web sitemiz, mobil uygulamamız, çağrı merkezimiz ve biletin düzenlendiği acente üzerinden değişiklik veya iade işlemlerini tamamlayabilirler.

Anlayışınız için teşekkür ederiz." ifadeleri kullanıldı.

THY İPTAL OLAN UÇUŞLAR LİSTESİ

Türk Hava Yolları'nın 9 Mart günü iptal edilen uçuşu bulunmuyor. 10 Mart günü iptal edilen uçuşları görmek için BURAYA TIKLAYIN.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!