banner2

THY Emlak Konut başvuru sonuçları açıklandı mı? THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri kura çekilişi oldu mu, hangi tarihte olacak?

THY Emlak Konut Yenişehir Evleri Arnavutköy projesi için başvurular başarıyla tamamlandı ve şimdi kura çekilişi için heyecanlı bekleyiş başladı. Peki THY Emlak Konut başvuru sonuçları açıklandı mı? THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri kura çekilişi oldu mu, hangi tarihte olacak?

Gündem 27.09.2023, 15:12
Abone ol
THY Emlak Konut başvuru sonuçları açıklandı mı? THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri kura çekilişi oldu mu, hangi tarihte olacak?

THY & Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri projesine yönelik başvurular 2 Haziran tarihine kadar alındı. Şimdi ise katılımcıların heyecanla beklediği kura çekilişi sonuçları merak konusu. Yaz boyunca süren bu bekleme süreci sona erdi ve katılımcılar sonuçları öğrenmek için araştırmalara başladılar. Peki THY Emlak Konut başvuru sonuçları açıklandı mı? THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri kura çekilişi oldu mu, hangi tarihte olacak?

THY EMLAK KONUT BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Arnavutköy'de, İstanbul Havalimanı'na yakın bir konumda bulunan Yenişehir Evleri Arnavutköy projesi, yaklaşık 131.000.000 metrekarelik bir alan üzerine inşa ediliyor. Bu büyük proje, sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir şehir vizyonunu hayata geçiriyor.

Projenin tasarımında, sakinlerin ihtiyaç duyabileceği her şey göz önünde bulunduruldu. Sosyal alanlardan kültürel mekanlara, ibadethanelerden pazar yerlerine kadar her türlü imkan projenin içinde yer alıyor.

THY EMLAK KONUT ARNAVUTKÖY YENİŞEHİR EVLERİ KURA ÇEKİLİŞİ OLDU MU, HANGİ TARİHTE OLACAK?

THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri başvuru sonuçları, henüz açıklanmadı. Bu nedenle başvuru yapanların sonuçları beklemeye devam ediyor. Başvuru sonuçları açıklandığında ilgili kişilere duyurulacaktır.

KURA NE ZAMAN ÇEKİLECEK?

THY Emlak Konut Arnavutköy Yenişehir Evleri kura çekilişi ile ilgili tarih henüz duyurulmadı. Kura çekiliş tarihi belirlendiğinde bu konuyu haberimizde paylaşacağız.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!