banner2

Teslim olan teröristler sefalet içinde! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerin görüntüsü sefalet içindeki yaşamlarını gözler önüne serdi. Güvenlik kaynakları, teslim olan iki teröristten birinin yapılan sağlık muayenelerinde uzun süreli açlık sebebiyle bağırsaklarının delindiğinin tespit edildiğini açıkladı.

Gündem 09.06.2023, 10:16 09.06.2023, 10:53
Abone ol
Teslim olan teröristler sefalet içinde! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Milli Savunma Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde güvenlik güçlerine teslim olan 2 teröristin görüntülerini paylaşmıştı.

''MEHMETÇİK AMAN DİLEYENE ZARAR VERMEZ''

MSB'nin sosyal medya hesabındaki paylaşımda, şu ifadelere yer verilmişti;

"Teröristler için kaçış yok, tek çare Türk adaletine teslim olmak. Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde saklandığı mağaradan çıkan biri kadın olmak üzere iki teröristin teslim olma anları. Elini kaldırarak yavaş yavaş ilerle, gel Türk askerine teslim ol. Mehmetçik aman dileyene asla zarar vermez. Korkacak bir şey yok, gel Türk askerine teslim ol. Kimse sana zarar vermeyecek. Yavaş yavaş ilerle.''

KANDIRILIP ÖRGÜTE KATILMIŞLAR

Güvenlik güçlerine teslim olan teröristlerden birinin Suriye diğerinin ise bir Avrupa ülkesinde ailesi ile birlikte yaşarken kandırılarak örgüte katıldıkları öğrenildi.

SEFALET İÇİNDE YAŞIYORLAR

Saklandıkları mağaradan çıkarak teslim olan teröristlerin görüntüsü, sefalet içinde yaşam sürdüklerini gözler önüne serdi.

YÜRÜMEKTE ZORLANIYORLAR

Günlerce mağarada yaşayan ve açlıktan yürümekte bile zorluk çeken teröristlerin bu görüntüsü, örgütün sözde üst yönetimi tarafından kaderlerine terkedildiklerini açıkça ortaya koyuyor.

AÇLIKTAN BAĞIRSAKLARI DELİNMİŞ

Güvenlik kaynakları, teslim olan iki teröristten birinin yapılan sağlık muayenelerinde uzun süreli açlık sebebiyle bağırsaklarının delindiğinin tespit edildiğini açıkladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!