banner2

Teröristin fotoğrafı önünde kalleş propaganda! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldılar

HDP'den Kılıçdaroğlu'na bir destek mesajı daha geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan açıklamada, "28 Mayıs'ta evlerimizden çıkarak sandık başına gideceğiz, tek adamı devireceğiz" denildi. Açıklamanın yapıldığı binada PKK'nın kurucuları arasında yer alan Sakine Cansız'ın duvarda fotoğrafının asılı olması dikkatlerden geçmedi.

Gündem 23.05.2023, 09:10 23.05.2023, 09:28
Abone ol
Teröristin fotoğrafı önünde kalleş propaganda! Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef aldılar

28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine kısa bir süre kalırken Millet İttifakı'nın ortağı HDP, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için Kemal Kılıçdaroğlu'na olan desteğini yineledi.

Kemal Kılıçdaroğlu'na Kandil'den her geçen gün yeni bir destek mesajı gelirken bu kez HDP İstanbul İl Başkanlığı'ndan videolu bir açıklama yapıldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'I HEDEF ALDILAR

HDP tarafından paylaşılan videoda 28 Mayıs'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için sandığa gitme çağrısı yapıldı ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için destek istendi.

Yapılan açıklamada, "28 Mayıs'ta evlerimizden çıkarak sandık başına gideceğiz, tek adamı devireceğiz" denildi.

TERÖRİST FOTOĞRAFI ÖNÜNDE PROPAGANDA

Eli kanlı terör örgütünün propagandasının yapıldığı paylaşımda PKK'nın kurucuları arasında yer alan Sakine Cansız'ın fotoğrafının yer alması da dikkat çekti.

PKK'NIN KURUCUSUNA DESTEK VERMİŞTİ

Hatırlanacağı gibi “Milliyetçi görünenecek” denilen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu PKK’nın kurucusu terörist Sakine Cansız’a destek vermiş ayrıca devlete ve polise “katil” demişti. 


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!