banner2

Terörist Yaşar Çiya'dan boyundan büyük laflar: 'Biz de onların ülkesini başlarına yıkalım'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yeniden seçilmesiyle panikleyen terör örgütü PKK'nın sözde liderlerinden Yaşar Çiya, PKK'nın kanalı ANF'ye yaptığı açıklamada "Türkiye'yi cehenneme çevirme" tehdidinde bulundu.

Gündem 06.06.2023, 01:41 06.06.2023, 01:52
Abone ol

Türkiye, gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında yürüttüğü yaptığı operasyonlarla terörün ve teröristlerin kökünü kazıyor. Bu operasyonlarla bitme noktasına gelen terör örgütü PKK'nın sözcüleri cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi açık açık CHP Genel Başkanı ve Yedili Masa'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek açıklamalarında bulunmuştu. 

TEHDİT ETTİ

28 Mayıs'ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayanlardan biri de terör örgütü PKK'nın sözde liderleri oldu. O sözde liderlerden biri Yaşar Çiya isimli terörist bölücü örgütün kanalına yaptığı açıklamada Türkiye'yi cehenneme çevirmekle tehdit etti.

BOYUNDAN BÜYÜK LAFLAR ETTİ

Teörist Yaşar Çiya, "2023 yılı içinde eğer düşman bu savaşta ısrar ederse biz de tüm Türkiye’yi cehenneme çevirmeliyiz. Yurtsever her Kürt genci Apo’nun militanı ve fedaisi olduğunu unutmamalıdır. Onlar bizim ülkemizi yıkmak istiyor. Biz de onların ülkesini onların başlarına yıkalım." ifadelerini kullandı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!