banner2

Tatil beldesi Bodrum sular altında kaldı! Vatandaşlar CHP'li belediyeye isyan etti: İlla birinin ölmesi mi lazım

CHP yönetimindeki Bodrum'da yıllardır süren altyapı yetersizliği bölge sakinlerini artık canından bezdirecek hale geldi. Muğla'nın en ünlü tatil beldesi olan Bodrum'da isale hattında meydana gelen patlama nedeniyle iş yerlerini su bastı, araçlar hasar gördü.

Gündem 18.09.2023, 18:30 18.09.2023, 18:52
Abone ol
Tatil beldesi Bodrum sular altında kaldı! Vatandaşlar CHP'li belediyeye isyan etti: İlla birinin ölmesi mi lazım

CHP yönetimindeki Bodrum Belediyesinin yetersiz önemleri vatandaşı canından bezdirdi. Bodrum Belediyesine ait isale hattında birer hafta arayla 3 patlama meydana geldi, evleri ve iş yerlerini su bastı. Söz konusu skandal sonrası açıklama yapan vatandaşilar, "İlla birinin ölmesi mi lazım. Biz de bıktık. Herkese çıktık, her kapıyı çaldık. Duymuyorlar, görmüyorlar. Bu milli servet, milli servete, devlete, millete yük. Yazıktır, günahtır" diyerek CHP'li belediyeye isyan etti.

BODRUM SULAR ALTINDA KALDI

Bodrum'un Bitez Bulvarı üzerindeki ana isale hattında sabah saatlerinde patlama yaşandı. Yolda dev çukurun oluştuğu patlama sonrası cadde göle döndü, cadde kenarındaki işletmeleri su bastı, park halindeki bir motosiklet ve otomobil zarar gördü.

"İLLA BİRİNİN ÖLMESİ Mİ LAZIM"

Bölgede işletmesi bulunan Naile Zırıh, bu patlamalardan bıktıklarını ifade ederek, "Sabah yatakta yatıyorduk, benim elemanlarım erken geliyorlar. Allah'tan ki çocukların geliş saatine denk gelmemiş. Demirler yamulmuş. Asfalt parçaları elemanların üzerine gelse can kaybı yaşanacak. Yine şükrediyoruz ama illa birinin ölmesi mi lazım." ifadelerini kullandı.

"DUYMUYORLAR GÖRMÜYORLAR"

"Biz de bıktık. Herkese çıktık, her kapıyı çaldık. Duymuyorlar, görmüyorlar." diyen vatandaş, "Bu milli servet, milli servete, devlete, millete yük. Yazıktır, günahtır. İnsanlar asfalt döküp atmaya yetişemiyor. Geçen hafta patladı. Bir haftada üç kez yol patlar mı? Ekipler bugün asfalt atacaklardı, yine patladı. Hiçbir şekilde kimseye şikayette bulunmadık, dava açmadık. Ama artık biz geçmiş olsun denilmesinden de şikayetinden de bıktık." şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!