banner2

Tarihi miting! AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitinginden tarihi görüntüler

AK Parti İstanbul İl Başkanlığınca Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde "Büyük İstanbul Mitingi" düzenlendi. Mitinge katılmak isteyen vatandaşlar alana akın etti.

Gündem 07.05.2023, 15:56 07.05.2023, 23:38
Abone ol
Tarihi miting! AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitinginden tarihi görüntüler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile buluşmak ve AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitingi için seçilen Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ni doldurmak için yola koyulan vatandaşlar tüm ilçelerden yola çıktı. Erken saatlerden itibaren miting alanı güzergahını dolduran vatandaşlar coşkuyla Havalimanı miting alanına ilerlemeye devam ediyor.

İSTANBUL'DA HAVALİMANI MİTİNG ALANINA İNSAN SELİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın saat 16.00 itibarıyla İstanbullularla buluşacağı miting alanı saatler öncesinden dolmaya başladı. Mitinge giden vatandaşların birçok ilçede yoğun kalabalıklarla insan seli ve konvoylar oluşturduğu görüldü.

MİTİNG ALANINDAN İLK GÖRÜNTÜ

Atatürk Havalimanı miting alanından 1 saatten fazla zaman kalmasına rağmen meydanın neredeyse tamamen dolduğuna ilişkin ilk görüntü sosyal medyada geniş yankı buldu.

ATATÜRK HAVALİMANI MİLYONLARA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Yenikapı Miting Alanı'ndan yaklaşık 1.5 kat daha büyük olan Atatürk Havalimanı'nın milyonlarca kişiye ev sahipliği yapacağı ifade edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!