banner2

Tarihi açılışa saatler kala Bakan Soylu'dan dikkat çeken paylaşım: Konuşmaktan korktuğumuzu bugün üretiyoruz

Türkiye'nin vizyon projelerinden biri olan TOGG'un seri üretiminin yapılacağı Gemlik Kampüsü açılışına saatler kala İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Soylu, ''Devrimci Lider Devrimci Mühendislerle... Konuşmaktan korktuğumuzu, Bugün üretiyoruz. Hamdolsun… Togg ilk yüzyılımıza ait. Yeni yüzyıl, yeni araçlar…'' sözlerine yer verdi.

Gündem 29.10.2022, 13:46 29.10.2022, 17:44
Abone ol
Tarihi açılışa saatler kala Bakan Soylu'dan dikkat çeken paylaşım: Konuşmaktan korktuğumuzu bugün üretiyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılışını yapacağı Türkiye'nin vizyon projelerinden biri olan yerli ve milli otomobil TOGG heyecanına saatler kaldı.

'KONUŞMAKTAN KORKTUĞUMUZU BUGÜN ÜRETİYORUZ'

Devlet erkanından da TOGG ile ilgili birçok paylaşım gelirken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da sosyal medya hesabından Türkiye'nin gurur projesine dair dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Bakan Soylu TOGG resmi hesabının paylaşımını alıntılayarak şunları söyledi:

Devrimci Lider 
Devrimci Mühendislerle…

Konuşmaktan korktuğumuzu,
Bugün üretiyoruz.
Hamdolsun…

Togg ilk yüzyılımıza ait.

Yeni yüzyıl, yeni araçlar…

 

DAHA YENİ BAŞLIYORUZ 

Türkiye'nin otomobilinin seri üretiminin yapılacağı Gemlik tesisinde de bir açıklama yapan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin moral üstünlüğü artık ele geçirdiğini söyledi, ''Daha yeni başlıyoruz'' ifadesini kullandı: 

Biz kendimizde 100 yıl önce yaşayanlar için nasıl dua ediyor, güzel şeyler söylüyorsak 100 yıl sonra da bizler için, bu nesil için yani hepimiz için diyecekler ki, o nesil Türkiye'yi kapana sıkıştığı yerden çıkardı. Ve bunu demokrasi ve oyla yaptı. Bunun liderliğini de Recep Tayyip Erdoğan yaptı. 

Bu Türkiye'nin birinci asrının ilk arabası. Ama biz inanıyoruz ki Türkiye'nin yeni yüzyılı hem daha yeni arabalar, uçaklar ve daha neler neler getirecek. Moral üstünlüğünü Türkiye aldı ve bunu sürdürecek. Buna Türkiye'nin de, bizden umudu olanların da ihtiyacı vardı. Daha yeni başlıyoruz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!