banner2

Tanju Özcan'dan ahlaksız sözlerine skandal savunma! Utanmadan dalga geçti

Bolu Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Tanju Özcan, AK Parti'li kadın meclis üyesine yönelik skandal sözleriyle ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı. Irkçı Tanju Özcan, ''Bu arada bahse konu video bu. Görüyorsunuz ben orada sadece iffetimi korumaya çalışıyorum'' diyerek ahlaksızlığını dalga geçerek savunmaya kalktı.

Gündem 31.05.2022, 13:26 31.05.2022, 13:26
Abone ol

Türkiye'de yaşayan sığınmacılara karşı ırkçı tutumu ile sık sık gündeme gelen CHP'li Bolu Belediyesi Başkanı Tanju Özcan, yeni bir skandala imza attı.

''BANA NİYE EL SALLIYORSUNUZ''

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, belediye meclisi toplantısında AK Partili bir kadın belediye meclis üyesine "Bana niye el sallıyorsunuz, ben evli barklı adamım ayıp oluyor" şeklinde skandal ifadeler kullandı.

ÖMER ÇELİK: SİYASİ VE HUKUK OLARAK GEREKENİ YAPACAĞIZ

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın AK Partili kadın belediye meclis üyesine yönelik sözlerine tepki gösterirken sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ''Tanju Özcan'ın kadın meclis üyemize dönük ahlaksız ve çirkin ifadelerini lanetliyoruz. Bu çirkin saldırı tüm kadınları hedef alan bir ahlaksızlıktır. Siyasi ve hukuki olarak gereğini yapacağız.''

İFFETİNİ KORUMAYA ÇALIŞIYORMUŞ

CHP'li Tanju Özcan'ın skandal ifadeleri sosyal medyada büyük tepki çekti. Sosyal medya kullanıcıları Tanju Özcan'ı ahlaksızlıkla suçladı. Twitter'da #AhlaksızTanjuÖzcan etiketi açıldı ve ırkçı başkan için binlerce paylaşım yapıldı. Tanju Özcan, Twitter'dan açıklama yaaprak ahlaksızlığını skandal sözlerle savunmaya kalktı. Tanju Özcan, ''Bu arada bahse konu video bu. Görüyorsunuz ben orada sadece iffetimi korumaya çalışıyorum.''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!