Yandex Metrica

Survivor All Star finalistleri kimler oldu?

Survivor All Star finalistleri kimler oldu?

Survivor bu yıl, All-Star formatıyla izleyicilerin karşısına çıktı. 12 Haziran akşamı, İstanbul'da gerçekleştirilen canlı yayında yarı final heyecanı yaşandı. Seda, Ogeday ve Atakan'ın ter döktüğü yarışmada, finale kalmaya hak kazanan isimler belirlendi ve veda eden isimler de belli oldu. Peki, Survivor All Star finalistleri kimler oldu?

Gündem

13.06.2024, 11:09

TV8'in popüler yarışma programı Survivor'da finale son saatler yaklaşıyor. 12 Haziran akşamı canlı yayında parkura çıkan Seda, Ogeday ve Atakan, finale adlarını yazabilmek için çekişmeli bir mücadele sergiledi. Peki, Survivor All Star finalistleri kimler oldu?

3 yıl önce 6 kişi hayatını kaybetmişti! Yağmurun başkentinde afetlere 'sel kapanlı' önlem 3 yıl önce 6 kişi hayatını kaybetmişti! Yağmurun başkentinde afetlere... Haberi Görüntüle

SURVİVOR ALL STAR FİNALİSTLERİ KİMLER OLDU?

Son ikiye kalan yarışmacılar Seda ve Atakan arasında yapılan atışı kazanan isim Seda Ocak oldu. Ardından art arda oynanan oyunlarda Seda, Atakan'a karşı 8-1'lik bir skorla galip geldi.

Böylelikle, Survivor All Star'da finale adını yazdıran yarışmacılar Batuhan, Nefise, Ogeday ve Seda olarak belirlendi.

İş insanı Yasin Ersin ile Selin Kabaklı sevgili mi? İş insanı Yasin Ersin ile Selin Kabaklı sevgili mi? Haberi Görüntüle

SURVİVOR'A VEDA EDEN ATAKAN'DAN AÇIKLAMA

Survivor'a veda eden Atakan'

"Olaya şöyle bakıyorum. Bir şeyi sadece istemen yetmez onun da seni istemesi gerekiyor. Ben şampiyonluğu istedim, bunun için savaştım. Evet sonradan geldik atış seçemedim, dezavantajlı bir şekilde buraya geldim. Ama atış seçeceğimi bilseydim da yine istatistiği kovalamazdım. Ben sonuçtan değil savaşmaktan zevk alıyorum. Burada olduğum için çok mutluyum. Hak eden şampiyon olacak. Bugün bekleneni veremedim. Nasip, gerçekten buna böyle inanıyorum. Sevenlerimden özür diliyorum. Bir şampiyon gibi veda edemedim. Herkese çok çok teşekkür ediyorum, benden bu kadar" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading