Yandex Metrica

Sitede Ara

Survivor 2024 All Star ilk finalist kim oldu?

Survivor 2024 All Star ilk finalist kim oldu?

Büyük bir Survivor sezonunun son iki oyunu geride kaldı ve dün akşam yapılan dokunulmazlık oyunu oldukça çekişmeli geçti. İstanbul'a gitme şansını garantilemek isteyen yarışmacılar, karşılaşmada son derece hırslı bir mücadele sergiledi.
 

Gündem

11.06.2024, 10:14

Survivor All Star 2024'ün heyecan dolu finaline doğru ilerlerken, son iki dokunulmazlık oyunu geride kaldı. İlk dokunulmazlık oyunu dün gece gerçekleşti ve kazanan finalist olmaya hak kazandı. Ancak elenen yarışmacılar için hala bir şans var, onlar tekrar şanslarını denemek için bekliyor.

Asgari ücrete zam yapılacak mı? Kritik toplantı öncesi flaş açıklama Asgari ücrete zam yapılacak mı? Kritik toplantı öncesi flaş açıklama Haberi Görüntüle

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyununda yarışmacılara her biri 7 can verildi. Rakipler arasındaki mücadelede kazanan canlarını korurken kaybedenler ise bir can kaybettiler. Sıfır cana ulaşanlar ise oyunun dışında kaldılar. Kaybedenler, yarınki mücadelede bir kez daha şanslarını deneme fırsatı bulacaklar. Bugünkü galibi ise Survivor final koltuğuna oturma hakkını kazanacak olan kişi olacak.

Dokunulmazlık oyununda finalist olma mücadelesi veren yarışmacılar arasında ilk olarak Nefise elendi. Ardından Seda ve Ogeday da yarış dışı kaldılar. Sonunda Atakan ve Batuhan, finaldeki koltuk için son kez kozlarını paylaşacaklar. Kazanan ise Survivor finalinde bir kişilik koltuğu kapacak.

TFF Başkan adayları kimler? Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş hangi adayı destekliyor? TFF Başkan adayları kimler? Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş hangi adayı... Haberi Görüntüle

SURVİVOR ALL STAR 2024 İLK FİNALİST KİM OLDU?

Survivor All Star 2024'ün ilk finalisti Batuhan Karacakaya oldu. Böylece, yarı final mücadelesine katılmadan doğrudan final koltuğuna oturmayı başardı.

2024 Ege Üniversitesi öğrenci köyü yurt (oda) ücretleri ne kadar oldu? İki, Üç kişilik oda kaç para oldu? 2024 Ege Üniversitesi öğrenci köyü yurt (oda) ücretleri ne kadar... Haberi Görüntüle

Son dakika... Türk ordusu Irak'ın kuzeyindeki terör hedeflerini vuruyor Son dakika... Türk ordusu Irak'ın kuzeyindeki terör hedeflerini vuruyor Haberi Görüntüle

YUNUS EMRE ELENDİ

Survivor All Star 2024 sezonunun nefes kesen son düellosunda, Atakan'a 5-3 yenilerek adaya veda eden yarışmacı Yunus Emre Özden oldu. Yunus Emre duygularını şu sözlerle ifade etti:

"Bu sezon yaşandı bitti. Artık söylenecek son sözler şunlar; zor bir hayat yaşadım. 30 yaşına kolay gelmedim ve gerçekten dünya döndükçe insanın üstüne çamur sıçratan bir yer. Ağlayacağım zor tutuyorum kendimi ama bu konuşmayı yapmam lazım. Buraya beni ben olarak kabul ettiniz ve gerçekten hep kazanmaya çalıştınız. Ben büyürken hep şu lafı sözü duydum; her şeyin bedeli var. Yeni bir kimlik verdiniz, gömlek değiştirttiniz minnettarım size."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading