Suriyeli kadınları taciz eden şüpheli yakalandı! Valilik duyurdu...

Gaziantep'te bir firmanın işlettiği aşevi önünde yemek sırası bekleyen Suriyeli kadınları kayda alıp taciz eden Emrah C., Gaziantep Emniyeti tarafından yakalandı. Tacizcinin güvenlik görevlisi olmadığı öğrenildi. İşte detaylar...

Gündem 11.05.2022, 23:54 12.05.2022, 01:31
Abone ol

Gaziantep'te kendisini özel güvenlikçi gibi gösterip bir aşevinin önünde sıra bekleyen Suriyeli kadınları sözleriyle taciz eden Emrah C.'nin ekiplerce yakalandığı bildirildi.

TACİZ ETTİ

Emrah C. Suriyeli kadınlara şarkı söyleyerek, “Kızlar, el sallayın. Kimse el sallamıyor, Suriye!” gibi aşağılayıcı sözlerle sataştı.

TikTok platformunda videoyu paylaşan Emrah C. vatandaşların tepkisine yol açtı. Konuyla ilgili Gaziantep Valisi Davut Gül resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı.

"GÜVENLİ GÖREVLİSİ DEĞİLDİR"

Gül yaptığı açıklamada, "Gaziantep’te Özel bir firmanın işlettiği Aşevi önünde sıra bekleyen kadınları izinsiz olarak kayda alıp sosyal paylaşım sitesinde paylaşan E. C. emniyetimiz tarafından yakalanmıştır. Konu adli mercilere intikal ettirilmiştir. Görüntülerdeki kişi özel güvenlik görevlisi değildir." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!