banner2

Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert cevap: PKK mensuplarını sözde gazeteci diyerek savunan Kılıçdaroğlu onursuzdur

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu hedef alarak söylediği galiz ifadelere Bakan Soylu'dan çok sert cevap geldi. Soylu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ''PKK mensuplarını sözde "gazeteci" diyerek savunan, Türkiye'de terör bitiyor diye üzülen, Eşkıya takımına mahkeme bastıran, 15 Temmuz'a "tiyatro" diyen, Kaç seçim kaybettiğini unuttuğumuz, koltuğunu işgal eden KILIÇDAROĞLU ONURSUZDUR!'' ifadelerini kullandı.

Gündem 08.11.2022, 15:31 08.11.2022, 16:40
Abone ol
Süleyman Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert cevap: PKK mensuplarını sözde gazeteci diyerek savunan Kılıçdaroğlu onursuzdur

CHP Genel Başkanı Keömal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başörtü konusunda anayasa çağrısının ardından gündemi değiştirmek adına kirli bir iftira siyasetine girişti. 

KILIÇDAROĞLU'NDAN SOYLU'YA ÇİRKİN SÖZLER

Türkiye'nin uyuşturucu ve kara para akaladığı iftirasını her yerde dile getirmekten imtina etmeyen Kılıçdaroğlu grup toplantısında İçişlkeri Bakanı Süleyman Soylu'yu mesnetsiz sözlerle hedef aldı.

Kılıçdaroğlu ''Bizim fotoroman nerede? Bir insanın gram onuru olsa bir dakika durmaz istifa eder. Böyle insanlar ülkeye en büyük zararı veriyorlar. Hamisi kim? Sarayda oturan zat. El ele verip bu işleri çeviriyorlar.'' diyerek çirkin sözlerine bir yenisini eklerken İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan cevap gecikmedi.

SOYLU'DAN CEVAP GECİKMEDİ: ONURSUZ OLAN KILIÇDAROĞLU'DUR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Onursuz olan, Kılıçdaroğlu'dur. Büyükelçilere bu cennet vatanı pazarlayan
Askerimize "kimyasal silah" kullanıyor iftirası atanları savunan
Emniyet ve Jandarma'ya "cari açığı kapatmak için uyuşturucu ticareti" yaftası takan, PKK’nın Suriye kolu PYD'yi "barış elçisi"(!) ilan eden, PKK mensuplarını sözde "gazeteci" diyerek savunan, Türkiye'de terör bitiyor diye üzülen, Eşkıya takımına mahkeme bastıran, 15 Temmuz'a "tiyatro" diyen, Kaç seçim kaybettiğini unuttuğumuz, koltuğunu işgal eden, KILIÇDAROĞLU ONURSUZDUR!

 

TEMİZ PARA İÇİN GİTTİĞİ İNGİLTERE KARA PARANIN MERKEZİ ÇIKINCA NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI

Geçtiğimiz günlerde İngiltere’de gazetecilerle buluşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken zor anlar yaşamıştı.

Bir muhabirin, İngiltere'ye temiz para bulmaya gidiyorum.' dediniz, geçmişte ise 'Tefeciler' demiştiniz. Üstelik İngiltere kara para aklama merkezi konumunda, bunu The Times da söylüyor, neler söylersiniz?" diye sorması üzerine Kılıçdaroğlu, ''Ben olumsuz hiçbir görüşme yapmadım. Kim size söyledi onu bilmiyorum doğrusunu isterseniz. İngiltere'nin gri listede olduğunu da bilmiyorum, İngiltere gir listedeyse, Türkiye gibi, o zaman fonlar gelmez." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!