banner2

Sözcü TV'de Ersan Şen'i susturamadılar: Hem Kılıçdaroğlu'nu savunan İsmail Saymaz'ı hem de taraflı yayınından dolayı Sözcü TV'yi yerden yere vurdu!

Sözcü TV canlı yayına katılan Ersan Şen, seçimde büyük bir mağlubiyet almasına rağmen Kemal Kılıçdaroğlu'na güzelleme yapan İsmail Saymaz'ı eleştirdi taraflı yayınından ötürü de sunucu ve Sözcü TV'yi yerden yere vurdu.

Gündem 30.05.2023, 00:46
Abone ol

Sözcü TV'de seçim sonuçlarının değerlendirildiği programa konuk olan Ceza Hukukçusu Ersan ŞenYedili Masa'nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu aldığı ağır seçim mağlubiyetini görmezden gelip ona güzelleme yapan gazeteci İsmail Saymaz'a sert sözlerle yüklendi.

"ARTIK UYANIN"

Ersan Şen, İsmail Saymaz'a "Kılıçdaroğlu güzellemesi yaparak ne yapıyorsun İsmail? Kaybetmiş. Bitmiş. 'YPG terör örgütünü ben bilmem' ne demek ya? Bu dersi almazsak. Bu dersi çıkarmazsak, aynı şekilde devam edersek bu milleti uyutursun. Artık uyanın" ifadelerini kullandı.

"İŞİNİZE GELENLERİ SÖYLEMİYORUM, RAHATSIZ OLUYORSUN"

Programın moderatörü Serap Belovacıklı'ya da sert çıkan Şen "Ben dinliyorum. Söz hakkı bana gelince kesiyorsun beni. Oraya 15 dk. söz sırası veriyorsun, bana gelince kesiyorsun. Çünkü, niye ben senin işine gelenleri söylemiyorum. Rahatsız oluyorsun." dedi.

"TARAFSIZ YAYIN YAPMIYORSAN KAPAT PROGRAMI"

Programın işleyişi hakkında eleştirilerini sürdüren Şen "Tarafsız yayın yap yapmıyorsan. kapat programı. Sağırlar birbirini ağırlar." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!