Yandex Metrica

Sosyal medyada meşhur olmuştu! Kabe'deki en küçük hacı adayı yaşamını yitirdi!

Sosyal medyada meşhur olmuştu! Kabe'deki en küçük hacı adayı yaşamını yitirdi!

Mukaddes topraklarda hac vazifesini yerine getiren ailesiyle birlikte bulunan Mısırlı Yahya Muhammed Ramazan sosyal medyadaki fotoğrafları beğeni yağmuruna tutulmuştu. Küçük yahya yüksek sıcaklık nedeniyle hayatını kaybetti.   

Gündem

12.06.2024, 15:58

Mukaddes topraklarda hac vazifesini yerine getiren ailesiyle birlikte bulunan Mısırlı Yahya Muhammed Ramazan, yüksek sıcaklık nedeniyle yaşamını yitirdi. 

Gizemli keşif Türkiye'nin tarihine ışık tutacak: O ilimizde 19 kaldera tespit edildi Gizemli keşif Türkiye'nin tarihine ışık tutacak: O ilimizde 19 kaldera... Haberi Görüntüle

FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYADA ÇOK BEĞENİLDİ 

Mescid-i Haram'da vefat eden Mısırlı Ramazan, hayatını kaybeden Kabe'nin en küçük misafiri oldu. Ramazan, son birkaç gün içinde Mısırlı en küçük misafir olarak Kabe'nin yanında ihram kıyafetleriyle çekilmiş bir fotoğrafının paylaşılmasının ardından, sosyal medyada viral olmuştu. 

Peygamber efendimize hakaret etmişti! Bakan Yerlikaya duyurdu: O alçak yakalandı Peygamber efendimize hakaret etmişti! Bakan Yerlikaya duyurdu: O alçak yakalandı Haberi Görüntüle

KÜÇÜK BEDENİ SICAKLARA DAYANAMADI

Kabe'nin yanında ihram kıyafetleriyle çekilmiş bir fotoğrafının sosyal medya kullanıcıları tarafından kısa sürede yayılmasından kısa süre sonra Ramazan'dan acı haber geldi. Ailesi, hac ibadeti esnasında yüksek sıcaklığa dayanamayan çocuğun Mescid-i Haram'da hayatını kaybettiğini paylaştı. 

 

Habere Tepki Ver

0

1

0

1

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading