Yandex Metrica

Son dakika... Özgür Özel açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'yi ziyaret edecek tarih belli oldu!

Son dakika... Özgür Özel açıkladı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP'yi ziyaret edecek tarih belli oldu!

Son dakika haberi... CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP Genel Merkezi'nwe yapacağı ziyaretin 11 Haziran'da olacağını söyledi.  

Gündem

06.06.2024, 19:08

CHP Gelen Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iade-iziyaret tarihinin ne zaman olacağını duyurdu. Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın CHP Genel Merkezi'ne yapacağı ziyaretin 11 Haziran'da olacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhuriyet Halk Partisi’ne (CHP) yapacağı iade-i ziyaretin tarihi netleşti. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretinin 11 Haziran Salı günü gerçekleşeceğini açıkladı. Özel görüşmenin saat 16.00’da başlayacağını ifade etti. Özel ziyaretle ilgili olarak, Özel, “İki siyasi partinin genel başkanları nasıl oturması gerekiyorsa o şekilde sayın Cumhurbaşkanı’nı ağırlayacağız." dedi. 

SGK'ya en çok hangi belediyelerin borcu var? İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin SGK borcu ne kadar? SGK'ya en çok hangi belediyelerin borcu var? İstanbul ve Ankara... Haberi Görüntüle

2 LİDER 2 MAYIS'TA GÖRÜŞMÜŞTÜ 

Ankara 8 yıl sonra kritik bir görüşmeye sahne olmuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel’le görüşmüştü. AK Parti ve CHP genel başkanları arasında 2016’dan sonra ilk görüşme niteliği taşıyan zirve saat 16.04’te başlamıştı. 

YKS Tercih EKRANI | YKS tercihleri başladı mı? Üniversite tercihleri ne zaman? YKS Tercih EKRANI | YKS tercihleri başladı mı? Üniversite tercihleri... Haberi Görüntüle

GÖRÜŞME 1,5 SAAT SÜRDÜ

İki liderin görüşmesi 1,5 saat sürdü. CHP lideri Özel, görüşmenin ardından açıklama yapmadan AK Parti Genel Merkezi'nden ayrıldı.

MHP lideri Bahçeli Özel Harekat Başkanlığına ziyaret etti! MHP lideri Bahçeli Özel Harekat Başkanlığına ziyaret etti! Haberi Görüntüle

GÜNDEM YENİ ANAYASA

AK Parti Genel Merkezi'nde saat 16.04'te başlayan görüşmede ana gündem maddesi yeni anayasa. Erdoğan, Irak dönüşü gazetecilere yaptığı açıklamada, "CHP'nin de değişime destek verecebileceği inancındayım." ifadelerini kullanmıştı. Özgür Özel'in çantasında ise anayasa dışında, borçları nedeniyle sıkıntı yaşayan yerel yönetimlerin gelir kaynaklarının artırılması yer aldı.

Öte yandan belediyelerin merkezi yönetimden onay bekleyen projeleri, hayat pahalılığı, emekli aylıkları, ve atama bekleyen öğretmenler gündemindeki diğer başlıklar oldu.

 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading