banner2

Son dakika! MSB duyurdu: Mehmetçik 14 PKK'lı teröristi yok etti

Son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesine taciz ateşi açan ve saldırı hazırlığında olan 9 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi. Bugün etkisiz hale getirilen terörist sayısı 14'e yükseldi.

Gündem 09.02.2022, 14:35 09.02.2022, 15:37
Abone ol
Son dakika! MSB duyurdu: Mehmetçik 14 PKK'lı teröristi yok etti

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesine saldırı hazırlığındaki 9 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, komandoların, Fırat Kalkanı bölgesine taciz ateşi açan ve saldırı hazırlığında olan 9 PKK/YPG'li teröristi başarılı bir operasyonla etkisiz hale getirdiği belirtildi.

14 TERÖRİST YOK EDİLDİ

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı bölgesine taciz ateşi açan 9 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Bakanlığın Twitter'daki hesabından yapılan açıklamada, "Terörist neredeyse hedefimiz orası. Kahraman komandolarımız, Fırat Kalkanı bölgesine taciz ateşi açan ve saldırı hazırlığında olan 9 PKK/YPG’li teröristi başarılı bir operasyon ile etkisiz hale getirdi. Bugün etkisiz hale getirilen terörist sayısı 14 oldu" denildi.

Bakanlık, Irak'ın kuzeyindeki Zap ve Avaşin bölgelerinde de tespit edilen 5 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıklamıştı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!