banner2

Son dakika: Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci gözaltına alındı! 

Sosyal medyada geniş bir takipçi kitlesi bulunan fitness ve yaşam tarzı videolarıyla tanınan Savaş Cebeci ile MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan, görünüşe göre bir sokak kavgasına karıştılar. Olayın viral hale gelmesi üzerine, bugün her iki ünlü isme de gözaltı kararı verildi. Emniyet yetkilileri tarafından sorgulanmalarının ardından, Savaş Cebeci ve Kaan Kazgan'ın tek cümlelik savunmaları dikkat çekiciydi.

Gündem 19.09.2023, 18:51
Abone ol
Son dakika: Kaan Kazgan ile Savaş Cebeci gözaltına alındı! 

Sosyal medyada vücut geliştirme ve yaşam tarzı konularında paylaştığı videolarla milyonlarca izleyiciye ulaşan fenomen Savaş Cebeci, 2011 yılından bu yana profesyonel olarak müsabakalara katılan MMA dövüşçüsü Kaan Kazgan'a meydan okudu.

KAŞI AÇILDI

Sosyal medya üzerinden iletişim kurarak İstanbul'da bulunan bir arazide buluşan ikili, beklenmedik bir kavga yaşadılar. Bu kavga sırasında Savaş Cebeci'nin kaşı yaralandı ve olaya ait görüntüler hızla sosyal medyanın gündemine oturdu.

'SPOR MÜSABAKASI YAPTIK'

Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan fenomenler, birbirlerinden şikayetçi olmadılar. İki isim, ifadelerinde "Kavga etmedik, spor müsabakası yaptık" şeklinde beyanda bulundu.

ADLİİYEYE GÖNDERİLECEK

Savcılık, olayla ilgili belgelerin düzenlenmesini ve belgelerin tamamlandıktan sonra adliyeye gönderilmesini istediği öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!