Yandex Metrica

Son dakika: İstanbul Valiliği'nden yılbaşı kararı! Yeni tedbirler resmen duyuruldu

Son dakika: İstanbul Valiliği'nden yılbaşı kararı! Yeni tedbirler resmen duyuruldu

İstanbul Valiliği, yılbaşı gecesi için uygulanacak güvenlik tedbirlerini açıkladı. Valiliğin bildirisine göre yılbaşında 44 bin 758 emniyet personeli görev yapacak. 

Gündem

03.05.2024, 08:09

İstanbul Valiliği Yılbaşı günü, gecesi ve sonrasının huzur ve güven ortamı içinde geçirilmesi için alınan tedbirleri duyurdu. valilikten yapılan açıklama şu şekilde:

"İnsanlığı tehdit eden Covid 19 salgınıyla mücadelemizde 2. yılı geride bırakıyoruz. Devletimizce alınan salgınla mücadele önlemlerini büyük bir gayretle uyguladık ve aşılama çalışmalarıyla yeniden normalleşme sürecine ulaştık. Temennimiz odur ki yeni yıl, yaşadığımız tüm sorunların çözümüne vesile olsun. 2022 yılını karşılarken Valiliğimiz koordinasyonunda; İBB, ilçe belediyelerimiz, kurum ve kuruluşlarımız, sağlık ve güvenlik teşkilatlarımızla yeni yıl heyecan ve mutluluğunu en güzel şekilde yaşayabilmek için gerekli hazırlıklarımızı yaptık. İstanbul'umuzda huzur ve güvenliğimizin korunması için yılbaşı gecesi 2 bin 231 jandarma, 44 bin 758 emniyet ve 167 Sahil Güvenlik personelimiz görevlerinin başında olacak. Acil hallerde başvuru yapılabilecek telefon numaraları aşağıya çıkarılmıştır. Yeni yılın; tüm insanlığa, ülkemize ve İstanbul'umuza sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini diliyoruz.

Acil Başvuru Telefonları;

  • 112 Acil Çağrı Merkezi
  • 153 İBB Beyaz Masa
  • 185 Su Arıza İhbar
  • 186 Elektrik Arıza İhbar
  • 187 Doğalgaz Arıza İhbar"

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading