Son dakika: Cemal Enginyurt'un korumasına gözaltı kararı

Son dakika haberi... İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Latif Şimşek’i döven DP milletvekili Cemal Enginyurt’un koruması için gözaltı talimatı verdi.

Gündem 07.08.2022, 13:29 07.08.2022, 13:31
Abone ol

Son dakika haberi... İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Latif Şimşek’i döven DP milletvekili Cemal Enginyurt’un koruması için gözaltı talimatı verdi.

NE OLMUŞTU?

Tv100 ekranlarında Pınar Ardor'un sunduğu “Gündeme Dair” programına Demokrat Parti (DP) Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, gazeteci Latif Şimşek, gazeteci Barış Yarkadaş ve yazar Doğan Çağlar konuk oldu. Programın ilerleyen saatlerinde Enginyurt ve Şimşek arasında tartışma çıktı. Enginyurt ve koruması, Şimşek'i darp etti.

YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Demokrat Parti Milletvekili Cemal Enginyurt ve korumasının tv100 kanalındaki yayın sırasında gazeteci Latif Şimşek'e saldırdığı anların kamera kayıtları ortaya çıktı.

Yayın esnasında yerinden kalkarak Latif Şimşek'in üzerine yürüyen Enginyurt programın moderatörü, diğer konuklar ve kameramanlar tarafından engelleniyor. Bu esnada stüdyoya Enginyurt'un koruması (beyaz gömlekli) giriyor ve Latif Şimşek'in çevresinde durmaya başlıyor.

Cemal Enginyurt uzaklaştırılmaya çalışılırken de Latif Şimşek'in dibinden ayrılmayan koruma daha sonra Şimşek'i iterek sandalyeye oturtuyor. Cemal Enginyurt ikinci kez saldırı girişiminde bulununca da Şimşek'e arkadan yumruk atıp yüzüne ve kafasına vurmaya başlıyor. Cemal Enginyurt'un da bu arbede esnasında saldırıya geçerek Latif Şimşek'e yumruk attığı görülüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!