Son dakika: Bakanlık 6 ili kırmızı kodla uyardı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, 'Batı ve Orta Karadeniz’deki vatandaşlarımız bu geceden itibaren ani sel, su baskını, heyelan, kuvvetli rüzgâra karşı her zamankinden daha dikkatli olmalı.' ifadelerine yer verildi.

Gündem 26.06.2022, 16:53 26.06.2022, 18:11
Abone ol
Son dakika: Bakanlık 6 ili kırmızı kodla uyardı

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından yapılan uyarı açıklamasında, "Bartın, Kastamonu, Sinop, Karabük, Zonguldak, Düzce. Bu illerimiz için Meteoroloji Genel Müdürlüğü ‘kırmızı’ kodla uyarıyor." ifadelerine yer verildi. 

Bakanlıktan yapılan açıklamada, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün Batı ve Orta Karadeniz’deki 6 ilde 'kırmızı kodlu' uyarı yaptığı, bu illerde bulunan vatandaşların ani sel, su baskını, heyelan, kuvvetli rüzgâra karşı her zamankinden daha dikkatli olunması gerektiği belirtildi.

Yapılan açıklamada, "Bartın, Kastamonu, Sinop, Karabük, Zonguldak, Düzce. Bu illerimiz için Meteoroloji Genel Müdürlüğü ‘kırmızı’ kodla uyarıyor. Batı ve Orta Karadeniz’deki vatandaşlarımız bu geceden itibaren ani sel, su baskını, heyelan, kuvvetli rüzgâra karşı her zamankinden daha dikkatli olmalı" denildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!