Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika... Ahmet Bora Kaplan davasında flaş gelişme: Örgütün iki numaralı ismi yakalandı!

Son dakika... Ahmet Bora Kaplan davasında flaş gelişme: Örgütün iki numaralı ismi yakalandı!

Son dakika... Türkiye Ayhan Bora Kaplan soruşturması üzerinden kurulan FETÖvari kumpasıyla ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor. Soruşturma çerçevesinde derinleşen kumpasta yeni detaylar gelmeye devam ediyor.  Yürütülen soruşturma kapsamında örgütün ikinci ismi olan ve hakkında kırmızı bültenle yakalama kararı olan Serdar Sertçelik Macaristan'da yakalandı.

Gündem

30.05.2024, 20:25

Son dakika haberleri... Ayhan Bora Kaplan suç örgütünün iki numaralı ismi olan ve firar eden gizli tanık Serdar Sertçelik'in yurtdışına kaçırılmasına yönelik yürütülen soruşturması devam ederken Sertçelilk Macaristan'da yakalandı. Kırmızı bültenle aranan Sertçelik’in iadesi için süreç başlatıldı.

Son dakika: YKS sonuçları açıklandı Son dakika: YKS sonuçları açıklandı Haberi Görüntüle

OPERASYON AŞAMA AŞAMA YAPILDI 

Ayhan Bora Kaplan suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturmada gizli tanık ve sanık olan firari Serdar Sertçelik’in yurtdışından getirilmesi amacı ile MİT ve İçişleri Bakanlığı devreye girdi. MİT, Fransa’nın başkenti Paris’te olduğu düşünülen Ayhan Bora Kaplan örgütünün ikinci ismi Sertçelik’in Karadağ’da olduğunu tespit etti. Serdar Sertçelik’in yeri Adalet Bakanlığı ile paylaşıldı.

Bilişim uzmanları açıkladı: Dünyayı etkileyen yazılım krizi Türkiye için bir fırsat! Milli ve yerli projeler çok önemli Bilişim uzmanları açıkladı: Dünyayı etkileyen yazılım krizi Türkiye için bir... Haberi Görüntüle

SINIRDA SAHTE PASAPORT İLE YAKALANDI 

Eş zamanlı olarak Interpol tarafından Serdar Sertçelik hakkında “Kırmızı Bültenle Arama Kararı” çıkarıldı. Sertçelik hakkında Kırmızı Bültenle Arama Kararı çıkarıldığını öğrenince  Karadağ’dan karayolu ile Sırbistan üzerinden Macaristan’a kaçtı. Macaristan sınırında Gürcistan sahte pasaportu ile yakalandı. Adalet Bakanlığı, şahsın iadesi için adli süreci başlattı.

 

Sürücü profili değişecek! Ehliyette yaş sınırı güncellendi! Bu yaşa geldiğinizde araba kullanamayacaksınız! Sürücü profili değişecek! Ehliyette yaş sınırı güncellendi! Bu yaşa geldiğinizde... Haberi Görüntüle

AYHAN BORA KAPLAN 8 EYLÜL'DE YAKALANDI 

8 Eylül 2023 tarihinde Ankara'da polis ekipleri, yüklü miktarda para ile yurt dışına kaçmaya çalışan suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan'ı Esenboğa Havalimanı'nda yakalanıp, gözaltına aldı.

14 milyonluk İngiliz vurgunu! Böylesi ancak filmlerde olur:  Londra, İstanbul, Paris üçgeninde akılalmaz dolandırıcılık! 14 milyonluk İngiliz vurgunu! Böylesi ancak filmlerde olur: Londra, İstanbul,... Haberi Görüntüle

DEVLETE KOMPLO İDDİASI 

Bu operasyonun devamında gizli tanık Serdar Sertçelik’in gündeme getirdiği hükümete komplo iddiası Türkiye’nin gündemine bomba gibi düştü.

Yeni provokasyon peşindeler! Örgüt panik içinde: Suriye ile normalleşmeye terör gölgesi! Yeni provokasyon peşindeler! Örgüt panik içinde: Suriye ile normalleşmeye terör... Haberi Görüntüle

M7 KOD ADLI GİZLİ TANIK SIFATIYLA İFADE VERDİ 

Ayhan Bora Kaplan suç örgütünün iki numaralı ismi olan Serdar Sertçelik, dava M7 kod adı ile gizli tanık yapılarak 19 sayfa ifade verdi. Sertçelik’in ev hapsindeyken yurt dışına kaçması ve dosyaya gizli tanık yapılma süreci soruşturmayı daha da derinleştirdi. 

Serdar Sertçelik, yurt dışına çıktıktan sonra katıldığı bir YouTube yayınında gizli tanık olduğunu açıkladı ve polisler tarafından ifadesinin yönlendirildiğini söyledi.  Sertçelik, polisler tarafından bazı eski bakanlar ve mevcut bazı bakanlar ile bazı siyasiler hakkında ifade vermeye zorlandığını iddia etti.  Öte yandan AK Parti ve MHP'ye yönelik bir kumpas kurulduğunu ifade etti. 

 

Habere Tepki Ver

3

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading