banner2

Skandalın adresi Bayındır Hastanesi "CHP iştiraki" çıktı! Yaşlı kadın hastayı aşağılamışlardı

Yaşlı ve konuşamayacak durumdaki kadın hastaya hakaret edilen Bayındır Hastanesi'nin CHP ile olan bağları dikkat çekti. Faaliyetleri durdurulan hastanenin CHP'nin hissedarı olduğu İş Bankası'nın iştiraki olduğu ortaya çıktı. Dahası CHP'li Murat Karayalçın'ın yönetim kurulu üyesi olduğu hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Gürsoy ise İş Bankası çıkışlı.

Gündem 05.10.2022, 22:50 05.10.2022, 23:49
Abone ol
Skandalın adresi Bayındır Hastanesi "CHP iştiraki" çıktı! Yaşlı kadın hastayı aşağılamışlardı

Bayındır Sağlık Grubu'na ait özel Bayındır Hastanesi'nde çekilen birn görüntü Türkiye'nin gündemine oturmuştu. Yaşlı ve konuşamayacak durumdaki bir kadın hastaya personeli tarafından hakaret edilen hastanenin tüm faaliyetleri durdurulmuştu.Vicdanları rahatsız eden görüntülerin gündeme gelişinihn ardından Bayındır Hastanesi'nin siyasetle ilişkisine dair dikket çekici detaylar gün yüzüne çıktı. 

GENEL MÜDÜR DE CHP'Lİ

Nitekim söz konusu hastane CHP'nin hissedarı olduğu İş Bankası'nın bir iştiraki. CHP'li Murat Karayalçın'ın yönetim kurulu üyesi olduğu hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Gürsoy ise İş Bankası çıkışlı. 2016'dan 2022'ye kadar Bayındır'da genel müdürlük yapan Sezai Sevgin ise şu anda Türkiye İş Bankası'nda Genel Müdür Yardımcısı pozisyonunda. 

YÜZÜNE PARA FIRLATIP, HAKARET ETTİLER

Söz konusu görüntülerde erkek sağlıkçı "Alsana kız paraları. Yapıştır. İki milyon dolar bırakıyorum, yarın dört milyon dolar olarak geri alacağım. Anlaştık mı? Paralar... paralar. Bu paraları sana niye veriyorum biliyor musun? Çünkü senin sağ böbreğini alacağım. Bu paralar böbreğine karşılık. Sağ böbreğine yetmez mi bu paralar?" diyerek paraları yaşlı kadının yüzüne atıyor. Kadın çalışan ise "Küfür etsene. 'Al ... sok bu paraları böbreğini satacağım' desene" diyerek diğer çalışana akıl veriyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!