banner2

Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası canlı izle! Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

Binlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu mücadele, günümüzde de büyük bir ilgiyle takip edilmektedir. Bu nedenle Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası'nın hangi kanalda yayınlanacağı ve saat kaçta başlayacağı, karşılaşmayı izlemek isteyen sporseverler tarafından merak ediliyor. Peki Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta? Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası canlı izle! 

Gündem 20.09.2023, 15:32
Abone ol
Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası canlı izle! Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?

Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası hangi kanalda, saat kaçta? Sorusu, bugün düzenlenecek olan Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası etkinliği nedeniyle gündemde yer alıyor ve güreş severler tarafından arama motorlarında sorgulatılıyor. Pek çok sporsever, heyecan dolu müsabakaları televizyondan izlemek için arama motorları üzerinde Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası detaylarını araştırıyor. Peki Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta? Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası canlı izle! 

SIRBİSTAN DÜNYA GÜREŞ ŞAMPİYONASI NE ZAMAN, HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

20 Eylül Çarşamba günü gerçekleşecek spor etkinlikleri arasında Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası da bulunuyor. Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası, 20 Eylül Çarşamba günü saat 18:00'de başlayacak ve TRT Spor Yıldız kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Bu tarihe özel olarak yağlı güreş etkinliği düzenlenecek ve başka bir spor etkinliği bulunmayacak. En yakın tarihli diğer yağlı güreş etkinliği ise 21 Eylül Perşembe günü planlanmış durumda. Dolayısıyla, Sırbistan Dünya Güreş Şampiyonası'nı izlemek isteyenler, TRT Spor Yıldız kanalını tercih ederek bu heyecan dolu müsabakaları takip edebilirler.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!