Yandex Metrica

Sıra tartışması ölümle bitti: 18 yaşındaki Türkican Yıldırım yediği yumrukla hayatını kaybetti 

Sıra tartışması ölümle bitti: 18 yaşındaki Türkican Yıldırım yediği yumrukla hayatını kaybetti 

İstanbul Kartal'da sıra tartışması yüzünden çıkan kavga ölümle sonuçlandı. 18 yaşındaki Türkican Yıldırım arkadaşıyla birlikte berbere geldi. Yıldırım, berberde yaşanan sıra tartışmasından sonra kavgada atılan yumrukla yere yığıldı. Mehmet Emin Öz'ün attığı yumrukla yaralanan ve 3 gün boyunca yoğun bakımda kalan 18 yaşındaki Yıldırım, hayatını kaybetti. Berberde yaşanan yumruklu kavga ise saniye saniye kameraya yansıdı. 

Gündem

26.04.2024, 11:45

Kan donduran olay, 2 Eylül Cumartesi günü saat 18.00 sıralarında Soğanlık Mahallesi'nde yaşandı.

Edinilen bilgilere göre, 18 yaşındaki Türkican Yıldırım, tıraş olmak için arkadaşıyla birlikte berbere geldi. Berberde bir süre bekleyen iki arkadaş, daha sonra gelen başka bir müşteriyle sıra yüzünden tartışmaya başladı.

MHP lideri Bahçeli Özel Harekat Başkanlığına ziyaret etti! MHP lideri Bahçeli Özel Harekat Başkanlığına ziyaret etti! Haberi Görüntüle

"İÇERİDEKİ AĞABEYİME KİM SAYGISIZLIK YAPTI?"

O esnada berbere gelen Mehmet Emin Öz, Yıldırım ve arkadaşına "İçerideki ağabeyime kim saygısızlık yaptı?" diye sordu.

Tartışma bu kez berberin önünde kavgaya dönüştü.

Vikings: Valhalla 4. sezon ne zaman? Vikings: Valhalla bitti mi? Vikings: Valhalla 4. sezon ne zaman? Vikings: Valhalla bitti mi? Haberi Görüntüle

3 GÜN SONRA HAYATINI KAYBETTİ

Kavga sırasında Mehmet Emin Öz, Türkican Yıldırım'a yumruk attı. 18 yaşındaki Yıldırım yere yığılırken; Öz ve Yıldırım'ın arkadaşı kavga etmeye devam etti.

Yere yığılan Yıldırım, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakımda 3 gün boyunca yaşam mücadelesi veren Türkican Yıldırım, dün akşam hayatını kaybetti.

E-devlet sistemi canavar gibi! Tüm dünya mavi ekran verirken Türkiye'de yerli sistemler sorun yaşamadı E-devlet sistemi canavar gibi! Tüm dünya mavi ekran verirken Türkiye'de... Haberi Görüntüle

YUMRUĞU ATAN KİŞİ TUTUKLANDI

Olayın ardından Mehmet Emin Öz emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Öz çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Türkican Yıldırım'ın cenazesi defnedilmek üzere Samsun'a gönderildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading