banner2

Silahlı saldırıya uğradı! Görüntüler Cüneyt Arkın filmini aratmadı

İstanbul'da akılalmaz bir olay yaşandı. 61 yaşındaki adam silahlı saldırıya uğradı. Bacağından yaralandığını farketmeyen adam 200 metre yürüdükten sonra vurulduğunu farkederek yere yığıldı. Bu görüntüler, Cüneyt Arkın'ın 'Yıkılmayan Adam' filmi sahnelerini hatırlattı.

Gündem 01.02.2023, 13:48 01.02.2023, 15:29
Abone ol
Silahlı saldırıya uğradı! Görüntüler Cüneyt Arkın filmini aratmadı

Geçtiğimiz gün İstanbul'da akılalmaz bir olay yaşandı. 61 yaşındaki aam yürüdüğü esnada bir silah sesi duydu.
Yaralandığını farketmeyen 61 yaşındaki adam yürümeye devam etti. 

200 METRE SONRA FARKEDİP YERE YIĞILDI

Yaklaşık 200 metre sonra bacağında acı hisseden adam durumun farkına vararak yere yığıldı.

OLAY YERİNE SAĞLIK EKİPLERİ SEVK EDİLDİ

Adamın yaralı halde hiçbir şey olmamış gibi yürüdüğü anlar ise kameralara yansıdı. Olayın ardından ihbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

FİRARİ SALDIRGANI ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, çok fazla kan kaybeden yaralı adam yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulansla Şişli'deki Okmeydanı Prof. Dr. Şehir Taşçıoğlu Şehir Hastanesine kaldırarak tedavi altına aldı. Adamın durumunun iyi olduğu hayati tehlikesini olmadığı öğrenildi.

Sokak sokak çalışma yapan polis ekipleri saldırganın, geçtiğimiz ay 5 gün içerisinde 7 kişiyi, "cezaevinde bana neden bakmadınız, yardım etmediniz" diyerek silahla yaralayan Mehmet B. olduğunu düşündüğü bilgisine ulaşıldı.

Polis ekiplerinin firari saldırgan Mehmet B.'yi yakalama çalışmalarının sürdüğü öğrenildi. Öte yandan bu görüntüler Cüneyt Arkın'ın 'Yıkılmayan Adam ' filmini hatırlattı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!