Yandex Metrica

Siirt bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024?

Siirt bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024?

Siirt'te Kurban Bayramı namazı saat kaçta kılınacak? Diyanet, bayram namazı saatlerini il ve ilçe bazında yayınladı. Haziran ayında kutlanacak olan Kurban Bayramı'nın bayram namazı, 16 Haziran 2024 Pazar günü sabahın erken saatlerinde kılınacak. Dolayısıyla, Siirt'te Kurban Bayramı namazı da bu tarihte, sabahın ilk saatlerinde okunacak. Detaylı bilgi için Diyanet'in il il bayram namazı saatlerine başvurabilirsiniz.

Gündem

13.06.2024, 18:23

Siirt'te 2024 Kurban Bayramı namaz vakti ve il il bayram namazı saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Diyanet tarafından belirlenen bayram namaz saatleri şehirler arasında farklılık gösteriyor. Kurban Bayramı'nın ilk gününde kılınacak olan bayram namazı için camilere gitmeye hazırlanan Müslümanlar, kendi illerindeki namaz saatlerini öğrenmek için araştırma yapıyor. Dolayısıyla, Siirt'teki bayram namazı saati de bu süreçte önem kazanıyor. Peki, Siirt bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024?

MHP lideri Bahçeli Özel Harekat Başkanlığına ziyaret etti! MHP lideri Bahçeli Özel Harekat Başkanlığına ziyaret etti! Haberi Görüntüle

SİİRT BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK 2024?

2024 yılı Kurban Bayramı namazı 16 Haziran Pazar günü kılınacak. Dolayısıyla, Siirt'te Kurban Bayramı namazı saat 05:23'te kılınacaktır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading