banner2

Sigaraya zam mı geldi? Winston, Camel, Monte Carlo, Marlboro KAÇ LİRA OLDU? GÜNCEL SİGARA ZAMMI FİYATLARI

Geçtiğimiz günlerde Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş bir marka grubu sigara fiyatlarına 5 TL zam beklentisi olduğunu iddia etmişti. Açıklamaların ardından "Sigaraya zam mı geldi, ne zaman gelecek?" soruları gündeme geldi.

Gündem 03.10.2023, 17:49 06.11.2023, 14:02
Abone ol
Sigaraya zam mı geldi? Winston, Camel, Monte Carlo, Marlboro KAÇ LİRA OLDU? GÜNCEL SİGARA ZAMMI FİYATLARI

Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş'ın sosyal medya hesabı üzerinden sigara zammına ilişkin yaptığı paylaşım sonrası "Sigaraya zam mı geldi?" sorusu araştırması hız kazandı. Peki, 3 Ekim 2023 güncel sigara fiyatları ne kadar, kaç TL? İşte, sigara zammı iddiasına dair son gelişmeler..

SİGARAYA ZAM YOLDA

Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, X (Twiter) hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Bir grup sigara çeşidine 5 lira zam geçişi oldu. Diğer gruplara da zam yolda." ifadesini kullandı.

SİGARA ZAMMI NE ZAMAN GELECEK?

Sigara zammı ile ilgili markalardan henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan, sigara zammının ne zamandan itibaren geçerli olacağı da henüz bilinmiyor.

EYLÜL AYININ BAŞINDA 5 TL ZAM GELMİŞTİ

Eylül ayının başında hemen hemen bütün sigara gruplarına 5 TL'lik zam gelirken Birçok markadaki en ucuz sigara fiyatı 46-47 TL'ye çıkmış; en pahalı sigara fiyatı ise 51 TL ile 55 TL arasında değişkenlik göstermişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!