Yandex Metrica

Sitede Ara

Serdar Ortaç tanıdıklarından 5 bin TL mi istedi? Serdar Ortaç'ın evine haciz mi geldi?

Serdar Ortaç tanıdıklarından 5 bin TL mi istedi? Serdar Ortaç'ın evine haciz mi geldi?

Türk pop müziğinin efsane isimlerinden Serdar Ortaç özel hayatı ile gündeme gelmeye devam ediyor. MS hastalığı ile zor günler geçiren Serdar Ortaç bir süre alkol bağımlılığı ile de mücadele etti. Ekonomik açıdan da zor günler geçiren Ortaç'ın tüm arkadaşlarından 5'er bir lira istediği iddia edildi.

Gündem

13.06.2024, 14:14

Eşinden ayrıldıktan sonra kariyerinde büyük bir gerileme dönemine giren Serdar Ortaç hakkında yeni iddialar gündeme geldi. MS hastalığı ile bir süre mücadele eden ve zor günler geçiren Ortaç bir süre alkol bağımlılığı ile mücadele etti. Alkollüyken sosyal medayda canlı yayın açan Serdar Ortaç kullandığı ifadeler nedeniyle çok konuşulmuştu. Serdar Ortaç'ın evine haciz geldiği ve arkadaşlarından 5000 lira para istediği öğrenildi.

Bakan Uraloğlu açıkladı: Antalya Havalimanı 2024'ün rekorunu kırdı Bakan Uraloğlu açıkladı: Antalya Havalimanı 2024'ün rekorunu kırdı Haberi Görüntüle

SERDAR ORTAÇ ARKADAŞLARINDAN 5 BİN TL Mİ İSTEDİ?

Serdar Ortaç'ın evine 500 bin TL'lik borç nedeniyle haciz geldiği ve bu borcu ödemek için tanıdıklarından 5’er bin TL istediği iddia edildi. İddiya göre Ortaç WhatsApp'ta 300 kişinin olduğu bir grup kurarak 5'er bin TL yardım parası istedi. Ortaç’tan çıkan haberlere dair yanıt geldi. Ortaç haberleri yalanladı ve dolandırıcılık uyarısında bulundu.

Sinan Ateş cinayeti davasında ara karar açıklandı! 10 sanık tahliye edildi Sinan Ateş cinayeti davasında ara karar açıklandı! 10 sanık tahliye... Haberi Görüntüle

SERDAR ORTAÇ'IN EVİNE HACİZ Mİ GELDİ?

Serdar Ortaç konuya dair sosyal medya hesabından açıklama yaptı. "Geçen sene bir arkadaşımdan borç aldığım dönemde gerçekleşen WhatsApp konuşmalarını bulmuşlar, onları yayınlıyorlar. 300 kişilik bir grup kurup herkesten para istemişim. Bunlara inanamayın, eğer benim adıma sizden biri para isterse kesinlikle inanmayın" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading