banner2

Selo'ya selam çakan Ekrem İmamoğlu 'Denizli vatanı böldürmez' afişinden rahatsız oldu

HDP destekli Altılı Masa'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Denizli mitinginde yanında bulunan Ekrem İmamoğlu 'Denizli Vatanı böldürmez' afişine tepki gösterdi. İmamoğlu Van mitinginde HDP'nin eski eş başkanı Selahattin Demirtaş'a selam göndermişti.

Gündem 05.05.2023, 00:44 05.05.2023, 01:48
Abone ol
Selo'ya selam çakan Ekrem İmamoğlu 'Denizli vatanı böldürmez' afişinden rahatsız oldu

7'li koalisyonun cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte il il dolaşan Ekrem İmamoğlu, Denizli'de gördüğü bir afişe tepki gösterdi. 

HDP'nin de içinde yer aldığı 7'li koalisyonun Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Denizli'de düzenlenen açık hava toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu'nun yanında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da yer aldı. Açık hava toplantısında söz alan İmamoğlu, konuşmasında dikkat çeken sözler sarf etti.

HALKIN TEPKİSİNE SAÇMA SAPAN DEDİ

Yolda gelirken gördüğü afişlere atıf yapan İmamoğlu, "Binaların duvarlarında 'Denizli Vatanı böldürmez' diye saçma sapan afişler asanları görüyorum. şeklinde konuştu.

"MİLLİYETÇİLİĞİMİ KİMSE ÖLÇEMEZ"

Kendisinin milliyetçi olduğunu savunan İmamoğlu, "Allah aşkına benim inancımı da benim milliyetçiliğimi de ölçecek kişi bu memlekette anasından doğmadı. Biz hepimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün Cumhuriyetinin evlatlarıyız." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!