banner2

Selahattin Demirtaş'ı savunmaya kalkan CHP'li Berhan Şimşek fena rezil oldu

CHP 22. Dönem Milletvekili Berhan Şimşek, Selahattin Demirtaş'ın "Terörist cenazesine gitmeyen vekili disipline veririm" sözlerini söylemediğini iddia ederek "Çok acımazsızca konuşuyorsunuz" dedi. Söz konusu görüntüler izletilince CHP'li Şimşek duvara tosladı.

Gündem 16.03.2023, 10:36 16.03.2023, 11:05
Abone ol

Türkiye, seçimler için 14 Mayıs 2023 Pazar günü sandık başına gidecek.

Seçime kısa bir süre kala siyaset programlarındaki tartışmaların da dozu artmaya başladı.

O tartışmalardan biri de dün TV100 ekranlarında yaşandı. Siyasal İletişim Uzmanı Ferhat Murat ile CHP'li Berhan Şimşek'in hararetli tartışması programa damga vurdu.

''HİÇBİR YERDE OKUMADIM''

CHP 22. Dönem Milletvekili Berhan Şimşek, HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı hararetli bir şekilde savunurken, Siyasal İletişim Uzmanı Ferhat Murat'ın sözleri ile zor anlar yaşadı. Murat, Demirtaş'ın, "Terörist cenazesine gitmeyen vekili disipline veririm" sözlerini hatırlattı. CHP'li Berhan Şimşek bu sözleri reddederken "Ben hiçbir yerde okumadım. Çok acımasız şeyler söylüyorsunuz" dedi.

DEMİRTAŞ'IN SÖZLERİNİ DİNLETMEK İSTEDİ

Program konuklarından gazeteci Fuat Uğur da, Siyasal İletişim Uzmanı Ferhat Murat'a destek verdi ve "Ben o videoyu izledim" ifadesini kullandı. Ferhat Murat, Berhan Şimşek'in reddetmesi sonrası telefonundan, Demirtaş'ın videosunu açarak dinletmek istedi.

CHP'Lİ ŞİMŞEK ENGELLEMEYE ÇALIŞTI

CHP'li Berhan Şimşek, videonun dinletildiği esnada savunma yaparak, sözlerin yayına yansımasını engellemeye çalıştı. Yine Gazeteci Sevilay Yılman ile Sunucu Hande Aydemir'in de videonun açılmasına karşı çıkması dikkat çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!