Yandex Metrica

Sitede Ara

Sedef Güler kimdir? Korkunç cinayette sır perdesi aralanıyor!

Sedef Güler kimdir? Korkunç cinayette sır perdesi aralanıyor!

Sedef Güler kimdir? Halıya sarılı ve ağırlık bağlanmış bir şekilde denizde balıkçılar tarafından bulunan cesedin Sedef Güler adlı genç kıza ait olduğu öğrenildi. Türkiye'nin konuştuğu cinayette sır perdesi aralandı. 

Gündem

08.06.2024, 17:13

Büyükçekmece'nin Mimar Sinan Sahili'nde balıkçılar tarafından halıya sarılmış ve ağırlıklar bağlanmış bir ceset bulundu. Cesedin kimliği sırtındaki dövmeden anlaşıldı. Öte yandan uzun süre denizde kalan ve deforme olduğu öğrenilen cesedi ailesinin sırtındaki yılan dövmesinden teşhis ettiği öne sürüldü.

Erdoğan'a teşekkür ettiler! Türkiye'nin eğittiği Somalili askerler göreve başladı! Erdoğan'a teşekkür ettiler! Türkiye'nin eğittiği Somalili askerler göreve başladı! Haberi Görüntüle

SEDEF GÜLER KİMDİR?

Sedef Güler 24 yaşında İstanbul'da yaşayan genç bir kadındı. Sedef Güler ile irtibat kuramayan ailesi kayıp başvurusunda bulunmuştu. 

Sedef Güler'in kız kardeşi sosyal medya hesabından '4 gündür haber alamıyoruz kayıp' diye fotoğraf paylaşıldığı görüldü.

Genç kızın cansız bedeni Büyükçekmece'nin Mimar Sinan Sahili'nde halıya sarılı dambılla bağlanmış halde denizde bulundu. 

Cinayet Büro ekipleri incelenen kamera görüntülerinden cesedin bir araçla getirilip Mimar Sinan mahallesindeki köprüden denize atıldığını belirledi.

Cinayete kurban gittiği tespit edilen genç kızın ölümündeki sır perdesi Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğinin çalışmalarıyla aralanıyor.

Sedef Güler'in ölümüne dair yapılan detaylı araştırmada cinaye zanlıları O.Ö. ve Fırat B. gözaltına alındı. 

Hakkında kesinleşmiş 8 yıl hapis cezası bulunan Y.G. ise aranıyor.

Yapılan çalışmalarda Fırat B. gözaltına alındı. Frat B ifadesinde  "Arkdaşım Y.G. beni aradı. Eve gittiğimde kız ölmüştü. Nalburdan zincir ve kilit alıp cesedi halıya sardık. Üzerine zincir ile dambıl bağlayıp araçla köprüden attık. Ben öldürmedim" dediği öğrenildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading