banner2

Sedat Peker öldü mü? Türkiye'nin gündemine oturan iddia

Sedat Peker'in 6 gündür paylaşım yapmaması ve avukatının 'ulaşamıyoruz' açıklaması akıllara Sedat Peker öldü mü? sorusunu getirdi. Özellikle Twitter'da bu konuda iddialar dolaşıyor.

Gündem 01.12.2021, 15:12 01.12.2021, 15:15
Abone ol
Sedat Peker öldü mü? Türkiye'nin gündemine oturan iddia

Sedat Peker'in yaklaşık 6 gündür herhangi paylaşım yapmaması kendisine 'dijital tecrit' uygulandığı iddialarını beraberinde getirmişti. 

Sedat Peker'in geçtiğimiz gün bir haber kanalının canlı yayınına katılan avukatı Ersan Barkın bu durumun dijital tecrit boyutunu aştığını, müvekkiliyle beş gündür görüşemediğini iddia etti. Avukatın bu açıklaması Sedat Peker öldü mü? İddiasını güçlendirdi.

sedat peker

SEDAT PEKER ÖLDÜ MÜ?

Sedat Peker'in eşi Özge Peker, şahsi Instagram hesabını aktif olarak kullanan kişiler arasındaydı. Ancak Peker'in avukatının iletişimi kaybetmesini takip eden günlerde Özge Peker de paylaşım yapmayı bıraktı.

Öte yandan, Peker'in siyasi paylaşımlarnı Twitter'dan aktaran Erk Acarer'in Twitter açıklamaları da Sedat Peker öldü mü? iddialarını kuvvetlendiren başka bir etken. 

Acerer, şu paylaşımı yapmıştı:

"Kamuoyuna...Sedat Peker'in bulunduğu mekan ve kullandığı eve artık internet erişimi yok. 2 gün önce kendisi tarafıma önemli bir meseleyi aktarmış ve bu konuda paylaşım yapacağını söylemişti"

Sedat Peker öldü mü? sorusu bir süre daha gündemi meşgul edecek gibi duruyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!