Yandex Metrica

Sitede Ara

Seçim sonrası sırra kadem basmıştı! Meral Akşener ilk kez görüntülendi: Yeni imajı hayrete düşürdü

Seçim sonrası sırra kadem basmıştı! Meral Akşener ilk kez görüntülendi: Yeni imajı hayrete düşürdü

Meral Akşener, genel başkanlığı bıraktıktan sonra ilk kez Özer Çiller'in cenaze töreninde görüntülendi. Kızıl saçlarıyla hatırladığımız Meral Akşener'in saç rengini değiştirdiği görüldü.  

Gündem

03.06.2024, 22:58

31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerden hezimetle ayrıldıktan sonra koltuğunu Müsavat Dervişoğlu'na devreden İYİ Parti eski genel başkanı Meral Akşener'den uzun bir süre haber alınamıyordu.

Meral Akşener'in Sapanca tarafında bulunan çiftliğinde ailesiyle vakit geçirdiği ortaya çıkmıştı. Sapanca'daki çiftliğinde ailesiyle birlikte vakit geçiren ve kafasını dinleyen Meral Akşener'in cep telefonu hattını kapattığı iddia edilmişti. Meral Akşener'in bir iki ay sonra yeni bir hat alacağı ve belirli kişilerle numarasını paylaşacağı belirtilmişti.

Lugano Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı uydu kanalları | FB-Lugano maçını yayınlayan kanallar hangileri? Lugano Fenerbahçe maçını şifresiz veren yabancı uydu kanalları | FB-Lugano... Haberi Görüntüle

MERAL AKŞENER CENAZEDE ORTAYA ÇIKTI

Söz konusu iddia sonrası Meral Akşener, aylar sonra ortaya çıktı. Meral Akşener, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden eski başbakanlardan Tansu Çiller'in eşi Özer Uçuran Çiller'in cenaze töreninde kameralara takıldı. Uzun zamandır ortalarda görünmeye Meral Akşer'in değişimi dikkatlerden kaçmadı. Akşener'in saçlarını sarıya boyattığı görüldü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika ekonomi mesajı: Fiyat balonu sönüyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika ekonomi mesajı: Fiyat balonu sönüyor Haberi Görüntüle

BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Cenaze töreninde bulunanlar arasında koltuğu Meral Akşener'den İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu da vardı. Özer Çiller'in cenazesine katılan Akşener, yıllar önce birlikte siyaset yaptığı Tansu Çiller'e başsağlığı diledi.

Bu kadarı da 'yok artık' dedirtti: Ev sahiplerinden kiracılara yeni dayatmalar Bu kadarı da 'yok artık' dedirtti: Ev sahiplerinden kiracılara yeni... Haberi Görüntüle

ERDOĞAN TABUTA OMUZ VERDİ

Özer Çiller'in cenaze törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın tabuta omuz verdiği görüldü. Özer Çiller’in cenazesi öüle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kilyos Mezarlığındaki aile kabristanında toprağa verildi.

İşte Meral Akşener'in objektiflere yansıdığı karelerden bazıları...Habere Tepki Ver

0

0

0

1

0

0

0

1

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading