banner2

Seçim öncesi vatandaştan çağrı: Bağımsız Türkiye'nin, milli ordunun, milli istihbaratın kıymetini bilmeye çağırıyorum

Altılı Masa, iktidara geçmek için terör örgütlerine açık vaatlerde bulunurken vatandaştan büyük tepki topluyor. Altılı Masa ve adayları Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ ve PKK'yı Masa'nın gizli ortağı haline getirirken geçtiğimiz aylarda yapılan bir sokak röportajı yeniden gündem oldu.

Gündem 18.03.2023, 13:39 18.03.2023, 14:51
Abone ol

2023 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanı adayları olarak ilan eden Altılı Masa, FETÖ ve PKK gibi terör örgütlerine açıkça vaatlerde bulunuyor. Altılı Masa'nın gizli ortakları terör örgütleri vatandaştan büyük tepki toplarken geçtiğimiz aylarda yapılan bir sokak röportajı ise yeniden gündem oldu. 

GÜNDEMDEN DÜŞMEYEN RÖPORTAJ: O VATANDAŞ TÜRKİYE'YE SESLENDİ

Ahsen TV'ye konuşan bir vatandaş, 15 Temmuz Darbe ve İşgal Girişiminin bertaraf edilmesinin ardından Türkiye'nin bağımsızlığa yürüdüğünü belirtti ve bağımsızlaşan ordu ve istihbarat ile Karabağ, Suriye ve Libya'da zaferelr kazanıldığına dikkat çekti. Türkiye'nin ABD'den bağımsızlaşmasının önemine dikkat çeken vatandaş, 'Bağımsız Türkiye'nin kıymeetini bilmeye milli ordunun, milli istihbaratın kıymetini bilmeye, hazinenin merkez bankasının kıymetini bilmeye çağırıyorum!' dedi. İşte, on vatandaşın gündemden düşmeyen konuşmaları...

ABD TÜRKİYE DEVLETİNİN DIŞINA ATILDI

"15 Temmuz ile beraber Türkiye bağımsızlığa yürümüştür. Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye devletinin içinden Türkiye devletinin dışında atılmıştır. Ordu üzerindeki etkisini kaybetti, istihbarat üzrindeki etkisini kaybetti. Türkiye devleti kontrol edemez hale geldi. Amerika 1947'de yaptığı 10 anlaşma ile bizi kontrol etti. Bizi kontrol ettiği için bu darbeleri yaptı. Bizi kontrol ettiği için bizi geliştirmedi.

BAĞIMSIZ TÜRKİYE AZERBAYCAN'I KURTARDI

Türkiye 15 Temmuz ile beraber bağımsızlığa yürümüştür. neden bağımsızlığa yürüdüğünü söylüyorum burada. Silahları verip Azerbaycan'ı kurtarabilir miydiniz? Asla kurtaramazdınız. 1992'de Ebulfez Elçibey bağırdı, 2 tane helikopter gönderin, dedi. Yaralıları toplayayım. İnan vermediiler. Göz göre göre Azerbaycan toprakları işgal edildi. Ancak bugün ne oldu? Eğitimleri yaptırıldı, silahları verildi ve Azerbaycan kurtarıldı. bağımsız Türkiye'ye borçluyuz bunu. Ve aynı zamanda Suriye'ye girdi. harita değişikliğiini önledi.

MİLLİ ORDUNUN, MİLLİ İSTİHBARATIN KIYMETİNİ BİLMEYE ÇAĞIRIYORUM

Bağımsız Türkiye olmasa bunu yapma şansınız asla yoktu. Çünkü seni kontrol ediyorlardı. Ordun onların kontrolündeydi. İstihbaratın onların elindeydi. Bağımsız Türkiye'nin kıymeetini bilmeye milli ordunun, milli istihbaratın kıymetini bilmeye, hazinenin merkez bankasının kıymetini bilmeye çağırıyorum. Bunlar bizim geleceğimz ve istikbalimizdir

BAĞIMSIZ TÜRKİYE AKDENİZ'E DONANMA ÇIKARDI

Bağımsız Türkiye olduğu için Akdeniz'e bir donanma çıkardık. Burada 11.5 trilyon metre küp doğalgaz ve 3.5 milyar varil tespit edildi. Cumhurbaşkanlığı açıklamasını veriyorum. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin hakları var diyerek Türkiye buraya müdahale etti, donanma gönderdi Batı'ya karşı. Çıkaramazsınız bunu dedi. Yüz yıl sonra oldu bu. Sonuçta batı buradaki petrolleri çıkaramadı Kıbarıs'ta ve defolup gittiler ve aynı zamanda Libya olayı oldu. Bu sefer Libya'daki kaynakları ele geçirmek için Batı darbe yaptı. fakat buraya müdahale etti Türkiye ve gidip Trablus'a oturmuş durumda. Bunlar  seçimlerinin sonuçlarını bekliyor. Ve aynı zamanda Rusya-Ukrayna  patlak verdi. Bu savaşı Amerika'daki küreselciler çıkardı. Türkiye akıllı hareket ederek Batı'nın yanında yer almadı. Bunu bağımsız Türkiye'ye borçluyuz. Yoksa bunları yapma şansımız yoktu."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!