banner2

Sarallar operasyonunda kritik gelişme! Ünlü isimler ifade için emniyete çağırıldı

Sarallar soruşturmasında kritik bir gelişme yaşanıyor. Ünlü isimlerden Aylin Coşkun, Necati Şaşmaz, Erkan Petekkaya, Sinan Engin gibi isimler ifadesi alınmak üzere Emniyet'e çağırıldı.

Gündem 05.07.2022, 12:49 05.07.2022, 12:49
Abone ol
Sarallar operasyonunda kritik gelişme! Ünlü isimler ifade için emniyete çağırıldı

İstanbul merkezli 13 ilde Sarallar suç örgütü ve bağlantılı oldukları değerlendirilen şüphelilere  yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 119 şüpheli için ikinci kez uzatma talep edilirken, soruşturmayla ilgili bazı ünlü isimlerin de emniyete çağırıldığı öğrenildi. 

İŞTE EMNİYET'E ÇAĞRILAN ÜNLÜ İSİMLER

Emniyete çağırılan ünlü isimler arasında, şarkıcı Aylin Coşkun, oyuncu Necati Şaşmaz, Erkan Petekkaya ve Sinan Engin gibi isimlerin olduğu öğrenildi.

SARALLAR OPERASYONU NEDİR?

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, nitelikli yağma, kasten yaralama, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma gibi birçok suça karıştığı belirlenen suç örgütü mensuplarının yakalanması için çalışma yaptı.

Şüpheliler tarafından kullanılan adresleri belirleyen polis, İstanbul merkez olmak üzere 13 ilde eş zamanlı baskınlar düzenledi.

Operasyonda, 117 şüpheli gözaltına alınırken, 46 ruhsatsız tabanca, 55 şarjör, 6 av tüfeği, kalem şeklinde suikast silahı, bin fişek, çelik yelek ile çok sayıda çek, senet, dijital malzeme, 900 bin dolar ve 413 bin avro ele geçirildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!