Yandex Metrica

Sitede Ara

Samsun bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024?

Samsun bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024?

Samsun bayram namazı saat kaçta kılınacak 2024? Diyanet, bayram namazı saatlerini il ve ilçe bazında yayınladı. Haziran ayında gerçekleşecek olan Kurban Bayramı'nın bayram namazı, 16 Haziran 2024 Pazar günü sabahın erken saatlerinde kılınacak. Dolayısıyla, Samsun'da Kurban Bayramı namazı da bu tarihte, sabahın ilk saatlerinde okunacak. Detaylı bilgi için Diyanet'in il il bayram namazı saatlerine başvurabilirsiniz.

Gündem

13.06.2024, 17:02

Samsun'da 2024 Kurban Bayramı namaz vakti ve il il bayram namazı saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Diyanet tarafından belirlenen bayram namaz saatleri şehirler arasında farklılık gösteriyor. Kurban Bayramı'nın ilk gününde kılınacak olan bayram namazı için camilere gitmeye hazırlanan Müslümanlar, kendi illerindeki namaz saatlerini öğrenmek için araştırma yapıyor. Dolayısıyla, Samsun'daki bayram namazı saati de bu süreçte önem kazanıyor.

25 bin uzman erbaş alımı sonuçlandı mı? MSB kaynaklarından açıklama geldi 25 bin uzman erbaş alımı sonuçlandı mı? MSB kaynaklarından açıklama... Haberi Görüntüle

SAMSUN BAYRAM NAMAZI SAAT KAÇTA KILINACAK 2024?

Bu yıl Kurban Bayramı namazı 16 Haziran Pazar günü kılınacak. Dolayısıyla, Samsun'da Kurban Bayramı namazı saat 06:02'de kılınacaktır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading