banner2

Sağanak yağışa dayanamadı! Beylerbeyi'nde metruk bina yıkıldı

İstanbul sabahın erken saatlerinde başlayan sağanak yağışa teslim oldu. Kentin çeşitli yerlerinde su baskınları yaşanırken, Beykoz'da bir istinat duvarı çöktü. Beylerbeyi'nde ise bir metruk bina sağanak yağmura dayanamayarak çöktü. Çökme sonrası yol kapanırken bir aracın hafif şekilde hasar gördü.

Gündem 15.08.2022, 13:32 15.08.2022, 13:32
Abone ol

İstanbul'da sabahın erken saatlerinde başlayan sağanak yağış kenti etkisi altına aldı. Öğleden sonra saat 15.00'a kadar yağması beklenen yağmur için AFAD ve AKOM'dan vatandaşlara uyarı yapıldı. 

BEYLERBEYİ'NDE METRUK BİNA YIKILDI 

Sağanak yağış ile kentin birçok bölgesinde sel ve su taşkınları yaşanırken, Beykoz'da bir istinat duvarı yıkıldı. Yıkılan duvarın altında bir vatandaşın kaldığı bildirilirken ekiplerin kurtarma çalışmalarının hala sürdüğü bildirildi. 

Diğer yandan Beylerbeyi'nde bir metruk bina yıkıldı, ağaçlar devrildi ve cadde ulaşıma kapandı. 

BİR ARAÇ HAFİF ŞEKİLDE HASAR GÖRDÜ 

Yıkılan metruk binanın yolu kapattığı görülürken bir aracın hafif şekilde hasar aldığı bildirildi. Uzun süredir metruk halde bulunan bina sağanak yağışın etkisiyle yola doğru yıkılırken olay sonucu yaralı olmadığı bildirildi. 

YOL ULAŞIMA KAPANDI 

Olay sonrası zabıta ekipleri bölgeye intikal ederken yıkıntıyı kaldırma çalışmaları henüz başlamadı. Yolun tekrar ne zaman ulaşıma açılacağı bilinmiyor.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!