Yandex Metrica

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hareketli saatler! Uçakta yangın paniği: Acil iniş yaptı

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hareketli saatler! Uçakta yangın paniği: Acil iniş yaptı

Türkiye üzerinde seyrederken iniş takımlarında yangın ikazı alan Lüksemburg merkezle kargo firmasına ait uçak Sabiha Gökçen Havalimanı'na acil iniş gerçekleştirdi. 

Gündem

01.06.2024, 00:55

Suudi Arabistan'ın Dammam kentine gitmek üzere Lüksemburg'dan havalan Cargolux şirketine ait kargo uçağı, acil durum bildiriminde bulunarak Sabiha Gökçen Havalimanı'na iniş yaptı.

Akşam saatlerinde Lüksemburg-Dammam seferini yapan Boeing 747 tipi uçak, iniş takımlarında yangın ikazı alındıktan sonra acil durum bildiriminde bulundu. Sabiha Gökçen Havalimanı'na inmek için acil durum bildiriminde bulunulması üzerine uçağın inişi öncesinde itfaiye ve sağlık ekipleri apronda hazır bulunduruldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'ye gitti! Masada 4 kritik başlık var Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'ye gitti! Masada 4 kritik başlık var Haberi Görüntüle

SABİHA GÖKÇEN'DE TRAFİK NORMALE DÖNDÜ

Kargo uçağının havalimanına sorunsuz inişi ve olası yangın için uçuş trafiği geçici olarak durduruldu. Kargo uçağı inişini sorunsuz şekilde gerçekleştirdi. Uçağın sorunsuz inmesinin ardından Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hava trafiğinin normale döndüğü öğrenildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading