Yandex Metrica

Resmi Gazete'de yayımlandı! Kamuda işçi aranıyor: İşte başvuru tarihi

Resmi Gazete'de yayımlandı! Kamuda işçi aranıyor: İşte başvuru tarihi

Vakıflar Genel Müdürlüğü, Resmi Gazete'de yayımlanan bir kararla 122 sözleşmeli personel alımı yapacak. Bu alımlar, mühendislik, sosyal çalışmacılık, koruma ve güvenlik, büro yönetimi, avukatlık, temizlik ve şoförlük gibi çeşitli pozisyonlarda gerçekleştirilecek.

Gündem

30.05.2024, 10:34

Resmi Gazete'de duyurulan ilana göre, Vakıflar Genel Müdürlüğü 2022 KPSS puanıyla 18-35 yaş aralığında olan adaylardan 33 büro personeli, 5 avukat, 10 mühendis, 4 sosyal çalışmacı, 39 koruma ve güvenlik görevlisi, 24 temizlik görevlisi ve 7 şoför alacak.

Kadir İnanır yoğun bakımda mı? Kadir İnanır sağlık durumu nasıl? Kadir İnanır yoğun bakımda mı? Kadir İnanır sağlık durumu nasıl? Haberi Görüntüle

9 HAZİRAN'DA BAŞLIYOR

Vakıflar Genel Müdürlüğü, işe alım başvurularını e-Devlet üzerinden Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı aracılığıyla kabul ediyor. Başvuruların son tarihi 9 Haziran 2024 olarak belirlendi ve şahsen, posta yoluyla veya başka herhangi bir yöntemle yapılan başvurular kabul edilmeyecek. Adaylar sadece bir il ve bir pozisyon için başvuru yapabilecekler.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading