Yandex Metrica

Sitede Ara

Resmi Gazete'de yayımlandı: Elektrik ve doğalgaz borçları siliniyor!

Resmi Gazete'de yayımlandı: Elektrik ve doğalgaz borçları siliniyor!

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı kararı ile OHAL bölgesinde yer alan depremde yıkılan, ağır veya orta hasarlı konut ve iş yerlerinin elektrik ve doğal gaz borçları silindi.

Gündem

23.01.2024, 20:36

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan Resmi Gazete'deki kararla deprem bölgesindeki 11 ilde yaşayan vatandaşların elektrik ve doğal gaz borçları silindi. Ayrıca depremzedelerin 6 Şubat'a kadar olan elektrik ve doğal gaz dava ve icra takipleri de kaldırıldı.

Deprem bölgesindeki elektrik ve doğalgaz abonelerinin borçlarına ilişkin iki önemli karar alındı.

Antalya'da turizme balta: 2 bardak nar suyuna 1200 TL istedi! Antalya'da turizme balta: 2 bardak nar suyuna 1200 TL istedi! Haberi Görüntüle

ÖDENMEMİŞ BORÇLAR SİLİNİYOR 

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile konutu veya iş yeri yıkılan, acil yıkılacak, ağır ve orta hasarlı hale gelen elektrik ve doğalgaz abonelerinin ödenmemiş borçları silindi.

Bakan Bolat duyurdu: Üretim ve istihdamı desteklemeye devam edeceğiz! Bakan Bolat duyurdu: Üretim ve istihdamı desteklemeye devam edeceğiz! Haberi Görüntüle

31 MAYIS'A ERTELENDİ

 Adıyaman, Hatay, Kahramanmaraş ve Malatya'nın tamamıyla Gaziantep İslahiye ve Nurdağı’nda, elektrik ve doğalgaz abonelerinin depremden sonraki fatura ödemeleri 31 Mayıs’a kadar ertelendi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading