banner2

Putin'in hastalığı ne? Vladimir Putin'in sır gibi sakladığı hastalığı ortaya çıktı!

Rusya-Ukrayna arasındaki kriz devam ederken bir yandan da yeni gelişmeler ortaya çıkıyor. ABD'de çalışmalarını sürdüren istihbarat şirketinden çok konuşulacak Putin iddiası gündeme gelerek herkesi şaşkına çevirdi. Peki, Putin hasta mı? Putin'in hastalığı ne? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Gündem 14.03.2022, 14:05 14.03.2022, 17:01
Abone ol
Putin'in hastalığı ne? Vladimir Putin'in sır gibi sakladığı hastalığı ortaya çıktı!

Putin'in Ukrayna'ya saldırı emrinin arkasındaki gerçek açıklandı. Putin'in aşırı gergin olması, hareketlerinde görülen anormallikler, yüzünün ve bazı bölgelerinin şiş olması bazı hastalıklar hakkında ipucu verdi. Peki, Putin hasta mı? Putin'in hastalığı ne? Merak edilenleri sizler için derledik.

PUTİN'İN HASTALIĞI NE?

Daily Star'ın haberine göre Putin'e kanser teşhisi kondu. Kanserle mücadele eden Vladimir Putin, steroid tedavisinin yan etkilerini hissediyor. Düzensiz ve çok çabuk karar veren birine dönüşen Putin'in savaş kararının arkasındaki gerçeğin de kanser olduğu belirtildi. Tüm bunların yanında ihtimallerden birininde parkinson hastalığı olduğu öne sürüldü. Henüz Kremlin'den konuya dair bir yalanlama gelmedi.

HERKESTEN UZAK DURUYOR!

İngiliz basını Putin'in kendisini misafirlerden fiziksel olarak uzak tuttuğunu ve bunun bir hastalık korkusu olduğunu belirtti. Macron ile Putin'in kocaman masada oturduğu, o fotoğrafı gündem olmuş, iki liderin arasındaki boşluk dikkat çekmişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!