Yandex Metrica

PTT kargo emeklilere indirimli mi? Emeklilere yüzde kaç indirim var?

PTT kargo emeklilere indirimli mi? Emeklilere yüzde kaç indirim var?

Emeklilere sosyal yaşamda avantaj sağlayacak uygulamaların hayata geçirilmesine devam ediliyor. Şehirlerarası otobüs biletlerinde emeklilere yüzde 20 indirim hakkı tanınmıştı. Bu kez de PTT emeklilere indirim yapacak. PTT kargo emeklilere indirimli mi? Emeklilere yüzde kaç indirim var? soruları soruları gündemde yerini korurken Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu'dan gelen açıklama emeklileri sevindirdi.

Gündem

12.06.2024, 11:15

Emeklilerin ekonomik anlamda daha rahat etmesi için bir takım uygulamalar hayata geçirilmeye başlandı. Önce şehirlerarası otobüs biletlerinde yüzde 20 indirim kararı açıklandı. Emeklilerin sıkça kullandığı PTT'de geçerli yeni bir indirim kampanyası hayata geçirildi.

Tüm soruları doğru cevapladılar! Onlar başarını adı: YKS'ye İstanbullu 5 öğrenci damga vurdu! Tüm soruları doğru cevapladılar! Onlar başarını adı: YKS'ye İstanbullu 5... Haberi Görüntüle

PTT KARGODA EMEKLİLERE İNDİRİM VAR MI?

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu emeklileri ilgilendiren indirim kararını duyurdu. PTT’den emeklilere yüzde 20 indirim kampanyası başladı. Emekliler bundan böyle PTT kargolarından yüzde 20 indirimli şekilde yararlanabilecek.  Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu açıklamasında “Tüm emekli vatandaşlarımız, kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilecekler." dedi.

TÜİK açıkladı:Mayıs 2024 işsizlik oranı yüzde 8,4 TÜİK açıkladı:Mayıs 2024 işsizlik oranı yüzde 8,4 Haberi Görüntüle

EMEKLİLERE PTT'DE YÜZDE KAÇ İNDİRİM VAR?

Emeklilere PTT'de uygulanacak indirim oranının yüzde 20 olduğu açıklandı. Kargon gönderilerinin yurt içinde geçerli olduğunu da hatırlatmak isteriz.

Timur Sevi kimdir? İş insanı Timur Sevi öldü mü? Timur Sevi kimdir? İş insanı Timur Sevi öldü mü? Haberi Görüntüle

EMEKLİLERE PTT KARGO İNDİRİMİ SINIRSIZ MI KAÇ KERE İNDİRİMLİ?

Emekliler PTT korgo yurt içi gönderimlerinde ayda en fazla 5 adetten yüzde 20 indirim alabilir. 

30 yaşından büyüklere öğrenci indirimi kalktı mı? İstanbulkart öğrenci indirimi 30 yaşında öğrenciler için bitti mi? 30 yaşından büyüklere öğrenci indirimi kalktı mı? İstanbulkart öğrenci indirimi... Haberi Görüntüle

KAMPANYA'DAN TC KİMLİK NUMARASI İLE YARARLANILABİLİR

Standart taşıma ve adrese teslim hizmetlerde geçerli olan yüzde 25 indirim PTT iş yerlerinde T.C. kimlik numaralarını ibraz etmeleri halinde geçerli olacak. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading