banner2

Protesto değil provokasyon!

Türkiye muhalefeti mafya liderinin izinde. Bu kez Türkiye Komünist Partisi üyeleri, Sedat Peker'in açıklamalarını kılavuz yaptı, İstanbul Sarıgazi'de İHH standını bastı.

Gündem 02.06.2021, 14:03 02.06.2021, 16:27
Abone ol
Protesto değil provokasyon!

TKP, İstanbul Sarıgazi'de eşkıyalığa soyundu, İHH İnsani Yardım Vakfı standına saldırdı. 

TKP PROVOKASYON PEŞİNDE

İHH standının önüne gelen TKP üyeleri, İHH üyelerini kışkırtacak açıklamalar yaptı ve sloganlar attı. 'Bu dincileri iyi tanıyın. Bunlar "Suriye'de IŞID'2, El Kaide'ye destek veren, çocukların öldürülmesine sebep olan çeteler'' diyerek provokasyon yapmaya çalışan şehir eşkıyalarına vakıf üyelerinin aldırmaz tutumları sonrası dağıldı.

 Belki AK Parti’ye karşı bir devrim dalgası yaratır diye sol kesimlerde uyandırdığı heyecan, başından itibaren zaten FETÖ’cüleri büyük bir heyecana gark etmiş durumda. Her iddiasıyla haklı çıkmış olma veya intikamın aya

SÖZDE DEVRİMCİ TKP'LİLER SEDAT PEKER'İN EMRİNDE!

TKP'lilerin şehir eşkıyalığına başlamasının ardındaki dayanak Sedat Peker videoları. Sedat Peker, Suriye’deki Bayırbucak Türkmenlerine, askeri teçhizat ve silah gönderildiğini iddia etmişti.  Mafya lideri Sedat Peker mesnetsiz iddialarıyla,  AK Parti’ye karşı bir devrim dalgası oluşmasından medet uman sol çeteler ve FETÖ'cü teröristlerin güncel fikir önderi konumunda.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!