banner2

Polis, eşcinselleri tazyikli suyla yıkadı! LGBT sapkınlarına kararlı müdahale takdir topladı

Toplumu ayakta tutan değerlere yönelik en önemli saldırı unsuru haline gelen LGBT, Beyoğlu'nda yine kendini göstermek istedi. İzinsiz gösteriye polis müsaade etmedi. Gay, lezbiyen ve biseksüel sapıkların küfürleri havada uçuştu. Ahlaksız gruba zaman zaman TOMA suyuyla müdahale edildi.

Gündem 26.06.2022, 21:32
Abone ol

Lezbiyen, gay, biseksüel, travesti, pedofil, nekrofil gibi türlü sapkınlıkların odağı durumundaki LGBT+ örgütleri İstanbul-Beyoğlu'nda yürüyüş yapmak istedi. Eşcinseller, valiliğin izin vermediği sözde 'Onur Yürüyüşü'nde ısrar edince özellikle Taksim ve Cihangir'de polis müdahalesiyle karşılaştı. 

İzinsiz gösteri yapmak isteyen gruba yönelik tedbirler kapsamında Taksim ve İstiklal Caddesi'ne çıkan birçok sokak güvenlik güçlerince kapatıldı. Taksim'in arka sokaklarında polise direnen bazı eşcinsellere TOMA'lar tarafından su sıkıldı. 

POLİS EKİPLERİNE HAKARET VE KÜFÜR

Müdahale sırasında polise hakaret ettiği ve mukavemette bulunduğu gerekçesiyle AFP foto muhabiri Bülent Kılıç ile çok sayıda gösterici gözaltına alındı. LGBT destekçilerinin polise hakaretleri gırla gitti. Sosyal medyada gay-biseksüel hesapların paylaştığı ve bir kadının Türk polisini "Kurtarılmak için yalvaracaksınız" şeklinde tehdit edişini gösteren görüntüler kısa bir süre sonra silindi. 

"Değer mi 10 bin TL maaş için kulluk etmeye, devriniz bittiğinde kurtarılmak için yalvaracaksınız" diyen tehditkâr kadın, polis ekiplerine ağır küfürler etti. Tüm bunlara rağmen sözkonusu provokatör eşcinselin neden gözaltına alınmadığı merak konusu oldu. 

KÜRESEL AHLAKSIZLIK FURYASI 

Toplumların değer yargıları ve inanç sistemlerine yönelik saldırılarda kullanılan LGBT örgütleri, insanların cinsiyetlerini nötralize etme, kadını ve erkeği birbirinden ayırt edilemez hale getirme projesinde ABD merkezli küresel odaklar tarafından destekleniyor. 

Avrupa'da da başta George Soros olmak üzere Amerikan destekli istihbarat karakterlerinin para akıttığı LGBT vakıfları, tüm kutsal kitaplarda lanetlenmiş bu ahlaksızlığın 'aleni olarak ve her yerde görünür şekilde yapılmasını' amaçlıyor. 

'Cinsiyet eşitliği' adı altında küçük çocukların bile zihinlerine yerleşmek isteyen, onlara kız ya da erkek oldukları konusunda bilinçsiz hale getirmeyi amaçlayan bu propaganda fırtınası, dünya genelinde giderek daha da yaygın biçimde tepki çekiyor. 

EŞCİNSELLİK İNSAN HAKKI DEĞİLDİR 

Sosyal medya hesabında LGBT oluşumlarının hedeflerine ilişkin paylaşımlarda bulunan ve #SapkınlığaDurDe etiketiyle kampanya düzenleyen AK Parti'li Metin Külünk, eşcinselliğin 'insan hakkı' olarak görülemeyeceğini kaydetti. Külünk, LGBT sapkınlarını çılgına çeviren şu paylaşımlara imza attı:

1-Eşcinselliği ve cinsiyetsizliği tercih etmek bir insan hakkı değildir. LGBT ve benzeri yapılar toplumun temel taşı olan aile kurumunu yıpratmakta ve yozlaştırmakta, fiziki ve ruhsal açıdan sağlıklı bireylerin ve nesillerin yetişmesinin önüne set çekmektedir.

2-Zira LGBT (Lezbiyen, gey, biseksüel ve transseksüel) kavramıyla ifade edilen eşcinsellik; insan doğasına ve hayatın olağan akışına aykırı olmasına rağmen biyolojik ve/veya psikolojik olarak İnsanlığa dayatılmak isteniyor.

3-Toplum ve hukuk/devlet nezdinde kabul ettirilmeye çalışılan LGBT şeklinde bir kimlik; ne alt, ne üst ve ne de normal kimlik olarak kabul edilemez. Bu tarz cinsel sapkınlıklar, toplumun insan neslinin sağlıklı bir şekilde devam etmesinin düşmanıdır.

4-Uluslararası ve ulusal kampanyalarla “cinsel tercih hakkı” şeklinde, insan haklarına ilişkin uluslararası metinlerde yer almayan bir hak uydurulmaya çalışılmaktadır. Ancak sapkın ve toplum için zararlı bir cinsel yönelimi tercih hakkı şeklinde bir hak olamaz.

5-LGBT’li hakkı diye bir hak kategorisinin olduğunu savunmak, başka bir cinsel sapkınlık türü olan pedofili sapkınlık hakları şeklinde bir hak kategorisi olduğunu varsaymak gibi anlamsız bir iddiadır.

6-Cinsiyetsizleştirme ve eşcinselliği normalleştirmek için yapılan uluslararası çalışmalarının arka planında, toplum içinde farklı uçlarda radikalleşmeyi teşvik etme, toplumları ayrıştırma ve birbirine düşürerek kolay yönetilebilir hale getirme amacı vardır. 

7-LGBT’yi yaygınlaştırmak için uluslararası düzeyde gerçekleştirilen lobi faaliyetlerinin, son dönemde 7’li masa desteği ile yoğun bir biçimde uygulandığı görülmektedir. Ne yazık ki 7’li masa bu sapkınlığı meşrulaştırmak için pek hevesli görünmektedir. Dikkat!

8-Sözde özgürlük ve insan hakları kisvesi adı altında tüm sapkın ilişkilerin normalize edilmesi ve ailenin yok edilerek cinsiyetsiz, zürriyetsiz, hastalıklı ve ruhsal bunalımlı bir toplum oluşturması için dört koldan, farklı renk ve biçimlerde saldırıyorlar.

9-Tüm sağduyulu kesimlerin ve sivil toplum kuruluşlarının, toplumsal cinsiyet eşitliği altındaki sapkınlıkları görmezden gelme durumlarını terk ederek, toplumsal duyarlık oluşturulması için faaliyet göstermesi ve adım atması tarihi bir görevdir. 

10-LGBTQ + kısaltmasındaki (+)  işaretinin arkasına nekrofili, zoofili dahil ne kadar normal dışı eğilim varsa saklandığı bilinen bir gerçektir. Evrendeki biricik akıllı varlık olan insan neslini tehdit eden bu eğilimlerin 'onur' kelimesi ile kutsanması şeytani bir planın parçasıdır.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!