banner2

PKK'nın Eşbaşkanı'ndan Kılıçdaroğlu'na seçim desteği: Birlikte mücadele yürütülmeli!

Terör örgütü PKK'nın Eşbaşkanı Bese Hozat, terör örgütünün kanalına yaptığı açıklamada Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına açık açık destek verdi. PKK'nın seçimler bitene kadar askeri eylemlerine son verdiğini ifade eden PKK'lı Bese Hozat "Biz HDP'nin millet ittifakını destekleme tutumunu değerli, önemli ve anlamlı buluyoruz. Seçimlerin sonucunu doğrudan etkileyecektir. Bu tutumu destekliyoruz." dedi.

Gündem 28.03.2023, 00:28 28.03.2023, 19:56
Abone ol

PKK Eşbaşkanı terörist Bese Hozat PKK kanalına yaptığı açıklamalarda seçim sürecini ve Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunarak  PKK'nın seçimler bitene kadar askeri eylemlerine son verdiğini ifade etti. 

"HİÇBİR SEÇİME BENZEMİYOR"

Türkiye'nin çok önemli bir seçim sürecine girdiğini açıklayan PKK'lı Hozat "Bu seçim hiçbir seçime benzemiyor" dedi. 

"BİRLİKTE MÜCADELE YÜRÜTÜLMELİ"

Altılı Masa'nın birlikteliğini değerlendiren terörist Hozat "Seçim süreci ile birlikte güçlü bir mücadele yürütülürse bu faşist iktidar 14 Mayıs'ta yıkılacaktır." ifadelerini kullandı.

"EYLEMLERE SON VERİYORUZ"

PKK'lı Hozat açıklamasında PKK'nın seçimlere kadar askeri eylemlerine son verdiğini ifade ederek "Seçimler bitene kadar askeri eylemlerimize son verme kararı aldık." dedi.

"ANLAMLI BULUYORUZ"

HDP'nin Millet İttifakı'na destek vermesini "değerli, önemli ve anlamlı buluyoruz" diyen terörist Hozat "Seçimlerin sonucunu doğrudan etkileyecektir. Bu tutumu destekliyoruz" dedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!