Yandex Metrica

Sitede Ara

Personel duyurusu: Memur olmak isteyenler fırsat ayağına geldi! KPSS'den 60 puan yetiyor!

Personel duyurusu: Memur olmak isteyenler fırsat ayağına geldi! KPSS'den 60 puan yetiyor!

Memur olmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi! Çalışma hayatını özel sektörde devam ettiren ve yeni mezun olan binlerce vatandaş, çeşitli kamu kurumlarında çalışmak istiyorlarsa bu ilanı mutlaka bakmadan geçmesin. 

Gündem

07.06.2024, 17:40

Özel sektörde çalışmak istemeyen binlerce vatandaş, KPSS sınavına girerek memur olmak istiyorlar. KPSS puanı açıklandığında ise, puanına bağlı olarak çeşitli kamu kurumlarının personel alımı ilanlarına başvuru yapıyor. Bunun yanı sıra düşük KPSS puanı ile personel alımı yapan kamu kurumları pek çok insanın ilgi odağı oluyor.

Bu noktada bazı üniversiteler, belediyeler ve kamu kurumları KPSS puanı ve birtakım şartlara bağlı olarak personel alımı için ilan yayımlıyorlar. Gazi Üniversitesi de en az 60 ve 65 KPSS puanı ile sözleşmeli personel alımı yapılacağını resmen duyurdu.

Gazi Üniversitesi de KPSS puanı ve birtakım şartlara bağlı olarak sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Ayrıca Gazi Üniversitesi tarafından açıklanan personel alımı ilanında, pozisyonlara bağlı olarak en az 60 ve 65 KPSS puanı isteniyor.

Bakan Yerlikaya açıkladı: İşte haftanın Z raporu Bakan Yerlikaya açıkladı: İşte haftanın Z raporu Haberi Görüntüle

GAZİ ÜNİVERSİTESİ'NDEN PERSONEL ALIMI 

Gazi Üniversitesine bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere toplam 19 adet sözleşmeli personel alımı yapılacağı resmen duyuruldu. Ayrıca Gazi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanında, KPSS puanının yanı sıra farklı şartlar da aranıyor.

PKK'ya 'Pençe-Kilit' darbesi: Çok sayıda terörist öldürüldü PKK'ya 'Pençe-Kilit' darbesi: Çok sayıda terörist öldürüldü Haberi Görüntüle

BAŞVURULAR NASIL YAPILIYOR? 

Gazi Üniversitesi bünyesinde gerçekleşecek sözleşmeli personel alımı ilanına başvurular, 7 Haziran 2024 (bugün) saat 09:00'da başlayacak. Son başvuru tarihi ise, 28 Haziran 2024 saat 17:00 olarak belirtildi. Gazi Üniversitesi tarafından açıklanan ilanda, adaylarda KPSS puanının yanı sıra farklı şartlar da aranıyor. Ayrıca diğer şartlara, başvuru şekline ve diğer detaylara aşağıdan ulaşım sağlanabiliyor.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading