banner2

Pensilvanya'dan son havadisler: Fetullah'ın imamları birbirine girdi! Bahattin Karataş, Mustafa Özcan'ı dövdü

FETÖ'nün Pensilvanya'daki merkezi bir kez daha karıştı. Örgüt içi hesaplaşmanın aktörleri bu kez Bahattin Karataş ve Mustafa Özcan... Adil Öksüz'ün eniştesi Cemal Türk'ün 6 milyon dolara ev alması da yeni bir kriz yarattı.

Gündem 27.11.2022, 01:36 27.11.2022, 02:20
Abone ol

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) ABD topraklarındaki merkezi Pensilvanya yine karıştı. Örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in 1999 yılından beri konakladığı malikanede 'Başyüceler Konseyi' üyeleri birbirine girdi. 

Geçtiğimiz aylarda FETÖ elebaşının ağır şekilde hastalandığını ve konuşamaz duruma geldiğini Türkiye'ye ilk duyuran isimlerden avukat Burak Bekiroğlu, ABD güdümlü örgütün ihanet kampında son yaşananları sosyal medya hesabında paylaştı.

Bekiroğlu'nun verdiği bilgilere göre Gülen'in mollalarından Bahattin Karataş, FETÖ'nün iki numarası olarak gösterilen Mustafa Özcan'ı dövdü. ABD'de Gülen'e yakın isimlerin diş bilediği Özcan, FETÖ mollası Said Kaya'nın 'ABD imamı' olarak atanmasının ardından ağır biçimde darp edildi. 

Kaynaklarından aldığı bilgileri aktaran avukat Bekiroğlu, örgüt içi hesaplaşmayı şöyle anlattı: 

"Bahattin Karataş, Mustafa Özcan'la aynı dönem mollalarından.

FETÖ kendi iç hesaplaşmasına başladı. Örgütün kontrolünü ele geçiren Mustafa Özcan, Bahattin Karataş tarafından Pensilvanya'daki kampta dövüldü.

Gülen, ABD hariç tüm ülkelerde örgütün kontrolünü kaybetti. Gülen’in elinden kontrolü alan Mustafa Özcan... 

Özcan’ın ABD'deki örgüt kanadının kontrolünü eline almasını engellemek için Said Kaya’nın ABD imamı olarak tayin edilmesinin ardından Özcan, Bahattin Karataş’a dövdürüldü.

Bahattin Karataş, Gülen’le görüşmek için Pensilvanya'daki kampa gittiğinde, görüşme çıkışı kampta Mustafa Özcan’a saldırıyor ve onu darp ediyor.

Bahattin Karataş'a eylemi koyduran, hasta yatağındaki Gülen’in bizzat kendisi. Örgüt içi hesaplaşma sonucu her an her şey olabilir.

Mustafa Özcan'ın çok kindar olduğu bilinir. Ayrıca örgütün infaz takımı kadroları ona bağlıdır. Her an örgüt içerisinde infazlar gerçekleştirebilir... Mustafa Özcan'dan bu yüzden çok çekiniyorlar...

İki yıl önce Mustafa Özcan’a örgütün ABD kanadının kontrolünün geçmesini engellemek için Said Kaya ABD imamlığına getirilmişti. Mustafa Özcan, Said Kaya'nın örgütün ABD kanadını idare etmesini engelliyordu. Bu nedenle Gülen-Kaya-Karataş birlikte hareket edip Özcan’a saldırı planladılar."

ADİL ÖKSÜZ'ÜN ENİŞTESİ 6 MİLYON DOLARA EV ALDI

Avukat Bekiroğlu, Türkiye'de hâlâ FETÖ'ye el altından para gönderen örgüt destekçilerini üzecek bir haber daha paylaştı. Pensilvanya'daki kampın sorumlusu Cemal Türk adlı FETÖ imamının Amerika'da 6 milyon dolara ev aldığı ortaya çıktı. 

FETÖ üst düzey sorumlusunun bir ev için bu parayı verdiğinin ortaya çıkması örgütte huzursuzluğu iyice artırdı. 15 Temmuz ihanet girişimini Akıncı Üssü'nden yöneten FETÖ sorumlusu Adil Öksüz'ün eniştesi olan Cemal Türk'ün tabandan toplanan himmet paralarını eve yatırdı. 

Bekiroğlu bu bilgiyi de şöyle anlattı:

"Örgütün morali çok bozuk, öyle böyle değil. Cemal Türk tabandan toplanan himmetle 6 milyon dolara kendisine ev almış.

Evet yanlış duymadınız: Terör örgütünün Pensilvanya'daki kampının sorumlusu Cemal Türk (Adil Öksüz’ün eniştesi) tabandan toplanan himmetlerle kendisine 6 milyon USD'ye ev almış.

Tabanda halen FETÖ'ye inanan bazı örgütçüler tefeciden borç alıp himmet vermeye devam ediyorlar.

Örgütün ABD üst yönetimi o himmetlerle gidip kendilerine 6 milyon dolara ev alıyorlar. Sürün sefayı, taban çeksin cefayı..."
 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!