banner2

Pegasus iptal edilen seferler nelerdir? Hangi uçuşlar iptal edildi?

İstanbul'da hava şartlarının olumsuz seyretmesi sebebi ile bazı uçuşların iptal olduğu açıklandı. Peki, Pegasus iptal edilen seferler nelerdir? Hangi uçuşlar iptal edildi? İşte merak edilen soruların yanıtları...

Gündem 11.03.2022, 12:04 11.03.2022, 12:13
Abone ol
Pegasus iptal edilen seferler nelerdir? Hangi uçuşlar iptal edildi?

Havaların soğuk ve karlı olması sebebiyle turuncu alarm verilmişti. Valilik bazı açıklamalarda bulunduktan sonra havayolu şirketleride uçuşlarında iptaller ve değişiklikler yaptı. Peki, Pegasus iptal edilen seferler nelerdir? Hangi uçuşlar iptal edildi? İşte detaylar...

PEGASUS İPTAL EDİLEN SEFERLER NELERDİR?

İstanbul’da günlerdir verilen kar uyarısı sebebiyle İstanbul ve Sabiha Gökçen havalimanlarında uçuşların iptal olup olmayacağı konusunda Çarşamba günü Pegasus havayolu şirketinden açıklama yapıldı.

Pegasus'un sosyal medya hesabı ile web sitesinde 10-11 Mart tarihli uçuşların iptaline ilişkin yazılı açıklamada bulunuldu.

PEGASUS HANGİ UÇUŞLAR İPTAL EDİLDİ?

Pegasus'tan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Değerli misafirlerimiz,

Sabiha Gökçen Havalimanı Meteorolojik Acil Durum Komitesi kararıyla, beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle aşağıdaki uçuşlarımız iptal edilmiştir.

Ücretsiz bilet değişikliği veya iptali yapmak isterseniz; web sitemiz ve ve mobil uygulamamız aracılığıyla ya da çağrı merkezimiz üzerinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz."

Pegasus, Sabiha Gökçen Havalimanı Meteorolojik Acil Durum Komitesi kararıyla, beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle 11 Mart Cuma günkü iptal edilen uçuşları duyurdu.

İŞTE İPTAL EDİLEN UÇUŞLAR

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!